reklama
 1. Specjalnie z myślą o naszych przyszłych babyboomowych mamusiach przygotowaliśmy konkurs brzuszkowy. Bardzo nam zależy, żeby do testów i konkursów zaangażować naszą społeczność i dlatego najbliższe działania zadedykowaliśmy właśnie Wam <3 W końcu BB Mamy są najfajniejsze. Sama nią jestem, to dobrze wiem:) Pozdrawiam i zapraszam do konkursu KONKURS ania ślusarczyk (aniaslu)
  Zamknij powiadomienie

Wyprawka do szpitala w Rydułtowach - Woj. Śląskie.

Temat na forum 'Przyszłe mamy' rozpoczęty przez CzekamyNaIgorka, 15 Kwiecień 2014.

 1. CzekamyNaIgorka

  CzekamyNaIgorka Fanka BB :)

  Witam. Niedługo będę rodzić i zastanawia mnie co mam spakować do szpitala na porodówkę, wiem, że ciuszki dla dziecka są szpitalne ale co dalej ? Co dla siebie zabrać i co dla dziecka? Czy mozna używać majtek poporodowych ?
   
 2. reklama
 3. ankka02

  ankka02 Fanka BB :)

  Tak jak pisałam ci już w lutym: rzeczy dla dziecka to tylko pampki i chusteczki, a dla siebie to wiadomo - szlafrok, piżamy, sztućce. Podkłady poporodowe dają swoje, bo jak twierdzą, muszą być sterylne. Na porodówce dostaniesz "koszulkę" do porodu, w której spędzisz potem jeszcze kilkanaście godzin, dopóki nie przebierzesz się w swoją koszulę. Ciuszki faktycznie dają szpitalne, majtek poporodowych się nikt nie czepiał. Na porodówkę to oczywiście wodę do picia, a jeśli mąż ma być przy porodzie to ma mieć jasne ciuchy na sobie, które zmieni dopiero w szpitalu, nie mogą być te, w których przyjedzie z domu.
   

Poleć forum