reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka lipcówek

Też żałuję. Moja koleżanka została ostatnio babcią, to może jej podpowiem o tej Yoomi butelce? Ona często z wnuczką zostaje. A jak tam przejrzałam trochę, to dośc ciekawie ta butelka wygląda, no i to, że sama podgrzewa mleko. Nie bardzo zrozumiałam na czym to polega?
 
reklama
@ruda_hot @Anuulka12 To komplet od Caramella - przewijak i prześcieradełko z kolekcji Cambridge :)

Super!!! Już się w nim zakochałam, zaraz podpowiem mojej koleżance - rodzi we wrześniu:tak:

@Sabina78 - mnie właśnie to podgrzewanie zaciekawiło bo do tej pory korzystałam z elektrycznych podgrzewaczy do butelek, a potrzebowałam czegoś przenośnego i małego. Teraz to nawet tata nie wychodzi bez niej z domu jak idzie na spacer z małym.:-D Cała magia tkwi w tym, że samo podgrzanie mleczka zajmuje 60 sekund i wystarczy wcisnąć przycisk, żeby podgrzewacz zaczął działać. Ja z początku bałam się o jego zawartość.:oo2:Ale okazało się, że w środku jest sól i to ona podczas zmiany stanu skupienia wytwarza ciepło. Tylko trzeba go ładować za każdym razem, ale na szczęście dużo roboty przy tym nie ma ;)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czy któraś z Was korzystała z elektrycznego aspiratora do noska? Zastanawiam się nad kupnem, ale nie wiem czy jeśli dziecko będzie miało większy katar czy sobie z tym poradzi. Jest to dobra opcja bo katarka do odkurzacza się dzieci boją, a elektryczny jest tez bardziej poręczny i można zabrać ze sobą. Miałyście jakieś doświadczenie?
 
Dziewczyny czy któraś z Was korzystała z elektrycznego aspiratora do noska? Zastanawiam się nad kupnem, ale nie wiem czy jeśli dziecko będzie miało większy katar czy sobie z tym poradzi. Jest to dobra opcja bo katarka do odkurzacza się dzieci boją, a elektryczny jest tez bardziej poręczny i można zabrać ze sobą. Miałyście jakieś doświadczenie?
Osobiście nie miałam, ale znajoma mówiła że uciag słaby. Wiec przy porządnym katarze rady nie dawał. Ale pewnie lepsze to niż Frida i jej podobne. Tym to nic nie byłam w stanie wyciągnąć.
Moje dzieci to i chusteczek się boją (smarkanie przyjemne nie jest). Ważne by skutecznie zaradzić wiec w domowych warunkach jestem wierna Katarkowi.
 
W porównaniu do katarka to jest słabiutki. Korzystałam na wyjeździe jak nie było dostępu do odkurzacza, ale normalnie zdecydowanie wole katarek, bo w 3 sekundy załatwia sprawę porządnie. I nie wszystkie dzieci się go boją ;)
 
reklama
U Nas również katarek jest w użytku... Mała przy tym drze się niesamowicie, ale ulga jaką jej to przynosi pokazuje, że warto. Z elektrycznych wynalazków nie korzystałam bo właśnie czytałam wiele razy, że słabo ciągną...
 
Do góry