reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka malucha

Możesz i do kaftanika i do bluzeczki i do body :) to są takie małe portaski :)
 

Załączniki

  • 1411047667684.jpg
    1411047667684.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 65
reklama
kaftaników tak samo nie znosiłam jak śpiochów ale sporo dziewczyn je sobie chwali.... warto kupić z każdego rodzaju po trochę bo każdemu coś innego pasuje:tak: a potem w kolejnych rozmiarach tylko to co nam pasuje;-)
 
kurczę to jest myśl.. ale ja jeszcze nie latam po sklepach.. mam raptem 2 bodziaki :D mam czas na to jeszcze nie?
 
Zor jeśli to cię pocieszy ja nie mam jeszcze nic, na początku nie chciałam zapeszyć a teraz mino L4 nie mam czasu , wiecznie wymyślam jakieś gruntowne sprzątania w domu bądź mnie nie ma po całych dniach. ale już sobie obiecałam ze w przyszłym tyg pojadę i już coś kupie unisex bo dopiero zacznie kupować na porządnie po połówkowym które będzie w połowie października.

oglądałam allegro na bieżąco i stronę h&m też mam opanowaną i kilka pozycji wybranych które na pewno kupie.
 
kurczę to jest myśl.. ale ja jeszcze nie latam po sklepach.. mam raptem 2 bodziaki :D mam czas na to jeszcze nie?

pewnie ze jest czas :-) my takie ogolne zakupy przy córce zrobilismy przy jednym wyjsciu do sklepu - wydajac oczywiscie sporo kasy, dlatego tym razem bym chciala porozkladac wszytko w czasie, co by nasz budzet nie dostał tak po nosie.

znalazlam fote po poprzednich zakupach i nasz dzieciowy kacik wygladal tak
P1030606.jpgZobacz załącznik 644363

uroczo sie wraca do tego :-)
 

Załączniki

  • P1030606.jpg
    P1030606.jpg
    40,4 KB · Wyświetleń: 163
moja mała przez pierwszy miesiąc przebywała tylko i wyłącznie w pajacach i bodziakach bo tak było najwygodniej nawet do lekarza:tak: czasami na większe wyjścia w gości stroiliśmy ją w dresiki albo spodenki i bluzy.... sukienka u takiego maluszka u nas była nie do przejścia... pierwszą nosiła na chrzcinach jak miała 3 miesiące;-)

półśpiochy do bodziaków też super wygodna sprawa ale je odkryłam ciut później za to klasycznych śpiochów nie znosiłam za dużo zabawy z tym było zwłaszcza jeśli nie były rozpinane w kroku........
Ja też wybieralam pod kątem wygody dla małego. Przynajmniej wyglądał na niemowlaczka a nie na małego mężczyznę - w końcu tak szybko to leci że choć te dwa miesiące niech będzie jak dzidzius :-) a co do polspiochow to też chwale - zwłaszcza że nie trzeba skarpetek a u nas ta część garderoby była expresowo sciagana choć nie wiem jak Misiek to robił tymi małymi nozkami;-)
Ją też wybierałam rzeczy bez kaptura bo jedyne co to mały leżał na nim i było mu niewygodnie - to raczej opcja dla dzieci już siedzących wg mnie.
 
Ja nie mam totalnie żadnego doświadczenia w kwestii ubioru maleństwa, ale jak się tak przyglądam tym ciuszkom które już skompletowałam to myślę sobie że chyba wygrają bodziaki i smerfne portaski :-D raz dwa i Malutek ubrany ;-)
robię powoli zapasy dla Dzidzia tylko i wyłącznie dlatego że boję się finansowego krachu kiedy trzeba by było wszystko naraz kupić :-p oraz zimy, którą jestem przerażona, w Wiśle nas nie oszczędza...a ja z brzuszkiem już nie będę miała tyle siły i wigoru jaki mam jeszcze teraz. Więc powolutku zbieram co może się przydać :tak:
łóżeczko mamy w spadku po mnie :-D mega sentymentalne i nie wyobrażam sobie innego. Musimy dokupić tylko materac i pościel ;-)
do wózka przymiarki też były zrobione w ciąży z Zuzią. Tylko zamówić wystarczy ;-)
 
Ja w pracy lubiłam najbardziej jak dzieciaki miały śpiochy zapinane od szyi do pupy albo pięty na zamek błyskawiczny ale u nas są rzadko w sklepach jedynie w lumpiku ;-) a miliony guzików mnie strasznie wkurzały już lepiej body z długim rękawem i półśpiochy chociaż u noworodka jeszcze tego nie próbowałam
 
reklama
Do góry