reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka malucha

made, Zor dokładnie ten sam model mam na ten moment wybrany, nawet granatowy, ma wysokie notowania w rankingu wózków na 20014 r., jest dla mnie w przystępnej cenie, ma pompowane koła, więc może uda mi się go wtargać na 3 piętro, jest troszkę ciężki, ale w ostateczności będę zostawiała stelaż w aucie, pytałam w smyku jak jest z zakupem, bo ja nie będę kupować przed narodzinami, nie można kupić i oddać, bo nie przyjmą, ale można jakby zamówić w okresie terminu porodu żeby był na magazynie i odebrać po porodzie, no niestety dla mnie też jest za wcześnie;-)
 
reklama
Ja tak samo w okolicach terminu będę zamawiać bo również uważam, że za wcześnie. Czas oczekiwania to 3 tygodnie, Kasiu też granatowy wybraliśmy :)
 
Ja też mam Atlantic espiro niebiesko szary na pompowanych kółkach z iga dobrze sie sprawdzał. Jak miala 6miechow zmienilam gondole na spacerowke i na roczek kupilam taką duzo lzejsza spacerowe parasolke i korzystalysmy z niej do 2,5 roku mala uwielbiala w niej spac....choc za wygodnie pewnie nie bylo jak nozki zwisaly ;)
 
Mam pytanko odnośnie łóżeczek.. 120cm długości czy 140cm? Na ile wystarczają? Chwilowo mamy mało miejsca i wolałabym to mniejsze.. ale jak ma być na krótko to szkoda przepłacać. Jakie macie doświadczenia?
 
Zor my mamy 120 i jeszcze z rok moglibysmy korzystac no ale naszej 2latce kupimy po prostu nowe. Sa lozka ktore rosna razem z dzieckiem (3-czesciowe materace, np. w ikea)
 
ja mam 140x70 i jest jeszcze sporo za duże... myślę że spokojnie starczy do 4-5 roku życia bo da się je przerobić na tapczanik ale..... druga córcia dostanie już mniejsze bo wg pani ze sklepu spokojnie starczy do 3 roku życia a poza tym jak mniejsza będzie miała 2-3 lata to i tak przejdziemy na łóżko piętrowe z tych niższych z barierkami. Starsza u góry młodsza na dole bo też mam mało miejsca ale jakoś na razie muszę dać radę :tak:

a tak poza tematem moja mała tak pogryzła już łóżeczko i tak w nim szaleje że to będzie cud jak to łóżeczko 3-4 lata wytrzyma chociaż jest bardzo solidne:-)
 
My też mamy 120 :) Ja też mam mało miejsca, łóżeczko na początek będzie koło naszego łóżka w dużym pokoju, a Mila będzie spała w kojcu, teraz niestety nie stać mnie na kupno łóżka dla Niej, bo na to, co stoi w jej pokoju jest stanowczo za mała. Teraz muszę dokupić materac do kojca, chyba gdzieś taki znajdę, nie? :p
 
reklama
Ja planuje zakup lozeczka z szuflada 120x60 . Materac kupilam w zeszlym tyg.lateksowo piankowy. Lizeczko kupie w styczniu jak przestawie meble w pokoju. Posciel zsmawiam taka do prania w temp.95 z all 79 zl poducha i koldra. Poszewki rozek i ochraniacz tez juz zakupilam. Co do kombinezonow upolowalam w lumpku jeden za 4zł na 56cm. Bedzie zaraz po szpitalu i drugi mam wrazie w na 62-68. Termin mam ns poczatek lutego pospacerujemy w nim trochę :)
 
Do góry