reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka malucha

reklama
A co do kombinezonu to ja mam juz 3 :/ 2 dostalam od siostry a z trEcim to moja tesciowa sie upara ze "bedzie do szpitala". Mimo ze mowilam ze nie potrzeba to i tak kupila. A ze ja nie naleze do osob ktore lubia jak sie im cos narzuca to zamierzam inny wziac do szpitala hehe. Rozmiar 56 lub 62. Rozmiar 68 przypada na wiosne lato wiec podejrEwam ze juz kombinezon sie nie przyda
 
Jezu ja wczoraj kupiłam body i pajacyk ale stałam z tym godzinę bo za cholerę nie wiedziałam jaki wybrać rozmiar :) i źle wzięłam bo body to 62 a pajac 68 tak mi mój m namieszal w glowie mogłam kupić mniejsze :/
 
Do tego rajstopki niemowlece 2 pary bo były po 3 zł skarpetki 2 pary i teraz czekam na lidl na body które będą po 14 zł za 2 pary później będą w biedronce ubrania niemow. A teraz w biedr. Znowu jest proszek i plyn lovela 14 zł a później w tesco ale już po 19 będzie
 
Mój m mówi że strasznie małe te ubrania aż mi w głowie miesza ja mu mówię że zaraz wielkolud się nie urodzi nie lubie z nim robić zakupów bo mi miesza w głowie. Ale wiem że jego takie zakupy cieszą aj...
 
Ja kupuje tylko do szpitala ubrania dla małej bo dostałam ubrania od sióstr męża teraz teściowa powiedziała że mi pomoże posortowac i paprac i poprasowac potem jak będzie czegoś brakować to dokupię :)
 
Ja to jeszcze nie mam nic a nic...nie znam plci to nic nie kupuje, poza tym jakoś wydaje mi się ze to za wczesnie..co prawda w przyszlym tygodniu ciotka ma mi przywieźć trochę rzeczy, także planuje po prac wszystko poprasowac i zapakowac w worek prozniowy, żeby się nie zakurzyly itp, w końcu to jeszcze 4 miesiące wg planu:-) myslicie ze z tym workiem to dobry pomysl?
 
Wiesz ja też bym jeszcze nic nie kupowała ale powstrzymać się nie mogłam na tych promocjach a też moja teściowa narzeka żeby choć ubrania przygotować żeby były gotowe tym bardziej że dostałam bardzo dużo tych urban począwszy od 0 do 24 miesiąca muszę podzielić rozmiarami bo za cholerę nie dam rady później tego jest z 8 120 litrowych worow
 
reklama
Do góry