reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

eg no to przynajmniej czas szybko Ci zleci... :) a taki śpiworek z owczej skóry jest super (jeśli zima będzie mroźna to REWELACJA dla dziecka)  :)


A mi właśnie kurier przyniósł torbę do wózka... ;) tylko, że jeszcze wózka nie mam, ale też ma dzisiaj przyjechać...zobaczymy !!! do 17-ej muszę czekać w domku, bo niestety nie określil godziny w jakich przyjedzie  ;) tzn. kurier a nie wózek hi hi hi

jeszcze czekam na kremik (do dupki) dla dzidziusia, bo sobie przymomniałam, że najlepszy krem to był taki z nagietka, ale niestety w Polsce go nie ma  :(  dlatego poprosiłam siostrę, żeby mi kupiła w Niemczech...
 
reklama
Właśnie zamontowałam karuzelę nad łóżeczkiem, taką misiową :laugh: Może jak włączę pozytywkę dzidzia się zaciekawi... ona mnie chyba jednak totalnie olewa ;D
 
Były już pierwsze odwiedziny gości i Adaś dostał trochę nowych ubranek. Od jednej mojej siostry ślicznego pajacyka tak na 3-4 miesiąc. Od drugiej siostry 2 body i 2 śpioszki na 68cm. A dzisiaj od cioci ubranko polarowe do chrztu oraz elegancki sweterek, kamizelkę i spodnie, ale to ubierze chyba dopiero jak skończy jakieś pół roczku. No chyba że będzie b. szybko rósł. :D
 
Ja kupiłam karuzelę na mikołaja mojemu Maciusiowi, napoczątku trochę ją olewał ale teraz nawet wykazuje zainteresowanie :laugh:
Od koleżanki dostaliśmy takie nosidełko na brzuch, jest dopiero od 3 miesięcy, ale wydaje mi się że dzidzia będzie wtedy i tak za mała, ale zobaczymy jak będzie póżniej.
A macie może jakieś pomysły co można kupić naszym maluchom na gwiazdkę? Wiem, że taki maluszek nie wie co to choinka ale prezent dla niego powinien się pod nią znależ
 
Do góry