reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

Jak przeczytałam Twojego posta od razu poszłam sprawdzić z jakiego włosia kupiłam szczoteczkę (bo właśnie kupiłam "chicco"), no i faktycznie szczotka jest z naturalnego włosia :) akurat ja uważam, ze akcesoraia chicco są super (np. aspiratorek do noska czy nożyczki, no i zabawki też...) a co do reszty to już kwestia gustu....fajnie jest chyba pracować w takim sklepie jak się jest w ciąży (wyprawka jak znalazł :laugh: )
 
reklama
ciesze sie ,ze jestes zadowolona z naszych produktów,musze wam powiedziec ,ze niesamowita wiedze teoretyczna zdobyłam pracujac w tym butiku teraz jak znalazł gorzej z praktyka bo to pierwsza niunia bedzie ale mam nadzieje,ze sobie poradze:)musze wam powiedziec,ze nasze laktatory te z lini fizjologicznej tez sa super sa godne polecenia jak wiele innych produktów:0dziewczyny która jest z wrocławia -odezwijcie sie 3091982
 
wszystko fajnie tylko dlaczego treba tyle płacic.. chyba tylko za firme bo rzeczy jak rzeczy wszedzie jedne lepsze a drugie gorsze..
dzisiaj ogładałam wózki ponad 2 tys.. a szczerze mowiac nic specjalnego..
albo komplecik spodenki i bluza z misia na 56 cm za jedyne 198 zł.... coż z tego ze ładna...
 
Madzia_33 podzielam twoje zdanie, jak kogoś stać i nie ma co z pieniędzmi zrobić to czemu nie.
Co do laktatorów to uwazam, ze najbardziej rozpowszechniony jest AVENT i o wiele tańszy a dobry :laugh:
 
dziewczyny mam ważne pytanie? bo myślałam, że to wiem, a jednak mama jest innego zdania, ale do rzeczy:
jak przewieźć dzidziusia ze szpitala-ja byłam pewna, że np wynieść w gondolce i przełożyć w samochodzie do siodełka (nie można wieźć w niczym innym ze względu na przepisy,ale przede wszystkim na bezpieczeństwo)

jednak jak się pomyśli, że takie maleństwo do siodełka,to szok!
co myślicie? ::)
 
są takie specjalne siodełka dla noworodków,hm,ja myslałam że może w gondoli właśnie,albo się wkurzę i zadzwonię po taxi bo oni powinni mieć coś takiego (??)
 
właśnie prasowałam kolejny baldachimek, bo dostałam od rodziców takie mini łóżeczko do postawienia przy łóżku,jak będę miała zdjęcia to ocyzwiście wkleję
w sumie to chyba wygodna rzecz ::) :)
 
Ja mam takie specjalne nosidełko i siodełko w jednym. Zapakujemy malucha do tego w szpitalu a potem przypniemy w aucie.
 
reklama
Eg ja też mam chyba coś takiego jak Ty tzn to jest z rączką, ale tam dziecko jest w takiej pozycji trochę półsiedzącej... więc już sama nie wiem, czy tak można?
 
Do góry