reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

A dzisiaj kupiłam 2 śliczne pajacyki na rozmiar 62. Jak tak dalej pójdzie to wydam całe oszczędności. Niech się ta dzidzia już urodzi to nie będę miała tyle okazji chodzenia po sklepach. :laugh:
 
reklama
to prawda eg ja tez jak tylko wychodzę gdzieś do miasta to zaraz coś przyniosę dla dzidziusia, dlatego też niech się urodzi to nie będzie czasu (tak przynajmniej przez pierwszy miesiąc ;) )
 
Poczyniłam wczoraj znaczne postępy w kompletowaniu wyprawki :) Przede wszystkim kupiłam sobie koszulkę do szpitala i dwa staniki do karmienia - jeden za 33, drugi za 29 zł ;D rzeczywiście miałyście rację, że mozna je dostać taniej, a do tego ten za 29 jest naprawdę ładny, chociaż wcale nie jakiś firmowy :) no a dla dzidzi z większych rzeczy został jeszcze przewijak i wanienka... ale z tym spokojnie zdążę ;)
 
Powiem Wam tyle że wanienka przydała mi sie tylko na pierwsze tygodnie w domku. Poźniej wolałam w wannie położyć taką gąbkę kąpielową i wykąpać. Zresztą same zobaczycie. Noszenie wody do kąpieli a poźniej jej wylewanie jest strasznie pracochłonne. Więc jeśli Wasi mężowie nie będą sie bali wykąpać Dzieci to uważam ze zakup wanienki jest zbyteczny.
 
A ja własnie sie zastanawiłam, czy mozna dzidzie kąpac w normalnej wannie. Ale juz kupilismy i na poczatku bedziemy jej uzywać, a wode wlewał i wylewał bedzie mąż. :) Tylko tak się jeszcze zastanawiam, czy kąpac dzidzię w łazience czy w pokoju, troche mam mało miejsca w łazience, ale chodzi mi o temperature, bo w pokoju mam zamiar utrzymywac stała temperaturę 20-21 stopni, a do kąpania powinno byc około 25 stopni, to lepiej jak bym w łazience tak nagrzała.
 
my kąpaliśmy Danielka w wanience przez pierwsze dwa miesiące (strasznie zresztą nie lubił się kąpać ;) ) później zaczęliśmy go kąpać w wannie i zdecydowanie mniej płakał (jakoś bardziej mu się podobało...), ale teraz dzidziusia zaczniemy jednak kąpać w wanience, bo w łazience jest zbyt zimno, żeby kąpać takiego brzdąca, wiec wolę dogrzać trochę pokój...a wodę tak jak za pierwszym razem będzie wylwał i wlewał mąż...chociaż moze też będzie kąpał, bo za pierwszym razem bardzo dobrze mu szło ;) a ja tak prawdę mówiąc bałam się kąpać takie małe dziecko...
 
reklama
ja też chyba w łazience będę kąpać, bo jest małą i wydaje mi się, że tam łatwiej dogrzać

a pogoda "listopadowa" się robi brrrrr
;D
 
Do góry