reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowe szaleństwo ^^

mi jakos szal wyprawkowy minal.. mam pare rzeczy do zamowienia i sie zebrac nie mogę :p
i torbe mialam zaczac pakowac i tak lezy pusta na krzesle od tygodnia :p
Ja w ogóle nie miałam inwencji do ogarniania wyprawki. Ale jak do mnie dotarło, że w sumie jak za około miesiąc maluch może się urodzić (choć niech lepiej siedzi sobie w brzuchu do terminu), to chyba nie mam już na co czekać ;)
 
reklama
Bo prawie wszystko masz już od dawna :D tak jak mama_NS, która chyba jako pierwsza się wyposażyła we wszystko i jest mistrzem polowań na promocje :)
mam ciuszki i wozek do ktorego nie pałam miłością i pare akcesoriow :p do kupienia mam jeszcze duuuzo :d cala wielka lista czeka :p
kosmetyki dla mnie do szpitala, koszule do szpitala, staniki, materac, komoda (i zlozyc ją i lozeczko tylko jeszcze nie mamy gdzie ich wstawic xP) , kosmetyki dla małej, wanienka, apteke do konca ogarnac bo mam w koszyku wrzucone i dokonczyc to musze, szlafrok musze kupic bo nie mam... no i szykowanie mieszkania na glowie.. uhh. i ciagle wizyty jakies. przez ost tydzien bylan 3 razy u okulisty - kazda wizyta 100 zl, jutro na zelaznej 130 zl za wizyte kwalifikującą, w pon ide na krew i mocz i ok 50 zl znowu, 27.01 usg III trymestru wiec kolo 250 zl.. oddalam sie od wyszykowania kuchni xD
ciagle jakiea wydatki. masakra :p

w ogole jak ost bylam w Lux medzie to do godz 12 Panie zebraly w tej jednej placowce 11 tysiecy juz... a ponoc mozemy korzystac z naszej polskiej sluzby zdrowia ;) a tyle osob prywatnie chodzi...
 
mam ciuszki i wozek do ktorego nie pałam miłością i pare akcesoriow :p do kupienia mam jeszcze duuuzo :d cala wielka lista czeka :p
kosmetyki dla mnie do szpitala, koszule do szpitala, staniki, materac, komoda (i zlozyc ją i lozeczko tylko jeszcze nie mamy gdzie ich wstawic xP) , kosmetyki dla małej, wanienka, apteke do konca ogarnac bo mam w koszyku wrzucone i dokonczyc to musze, szlafrok musze kupic bo nie mam... no i szykowanie mieszkania na glowie.. uhh. i ciagle wizyty jakies. przez ost tydzien bylan 3 razy u okulisty - kazda wizyta 100 zl, jutro na zelaznej 130 zl za wizyte kwalifikującą, w pon ide na krew i mocz i ok 50 zl znowu, 27.01 usg III trymestru wiec kolo 250 zl.. oddalam sie od wyszykowania kuchni xD
ciagle jakiea wydatki. masakra :p

w ogole jak ost bylam w Lux medzie to do godz 12 Panie zebraly w tej jednej placowce 11 tysiecy juz... a ponoc mozemy korzystac z naszej polskiej sluzby zdrowia ;) a tyle osob prywatnie chodzi...

Co to jest wizyta kwalifikująca?
 
aga pokaż wózek :) wydatków dużo przy dziecku, a jeszcze mieszkanko to już w ogóle... a jak postępy remontowe? :) chwaliłaś się?
 
reklama
Ja przez remont który miał być remoncikiem zatrzymała wyprawkę :( dziś wybralam komodę i szafę do małej ale nie mam jej jeszcze :( my chcieliśmy najprostsze łóżeczko białe bez lub z szuflada to obojętne. Znaleźliśmy i teraz dobrze ze nie zamówiliśmy bo teściowa juz to ogarnęła lacznie z materacem wiec hura; ) musze ma nie jeszcze poczekać ale to już nie problem:)
 
Do góry