reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

reklama
A ja szukam smoczka i butelki gdzie dziecko przy piciu się trochę pomęczy tak jak przy karmieniu piersią a nie bez wysiłku. Kiedyś w smoczkach samemu robiło się odpowiednie dziurki a teraz już gotowce są... Z jakiej firmy jest malutka dziurka w smoczku?
 
Z jedna z mam z BB zaczęłamszyć pościele dziecięce. kotek.jpgpociag.jpggasienica.jpgsamolot.jpgmis.jpgdomki.jpg

Bardzo proszę o opinie o nich w tym miejscu:
https://www.babyboom.pl/forum/sprzedam-f39/oryginalnie-szyta-posciel-dziecieca-65429/#post9670903

Z góry dziękuję;-)
 

Załączniki

  • kotek.jpg
    kotek.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 237
  • pociag.jpg
    pociag.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 196
  • gasienica.jpg
    gasienica.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 191
  • samolot.jpg
    samolot.jpg
    15,9 KB · Wyświetleń: 182
  • mis.jpg
    mis.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 158
  • domki.jpg
    domki.jpg
    15 KB · Wyświetleń: 190
deizzi ja mam z aventa nowe smoki i nie maja w ogole dziurek. wlasnie sama zrobilam takie malutenkie, narazie uzylam tylko raz i mala faktycznie musiala sie niezle naciumkac
 
Proszę o podpowiedż na co zwrócić uwagę przy zakupie chusty do noszenia??? Bardzo mi się spodobały, wiązanie chyba łatwe (przynajmniej na filmiku) wygodne na pewno. A ten supeł się nie "obluzuje"?? Widizałam chusty elastyczne, tkane, jaka najlepsza? Jaka długość?
 
reklama
Deizzi elastyczne są bardziej poddatne pod Maluszka ale szybko się wg mnie naciągają, my kupiliśmy tkaną i sprawdza się przy takiej maliznocie, jak i przy starszym niemowlaku. Wszystko zależy też od wiązania, ale jak dobrze ponaciągasz sobie to nic się nie obluzuje. Początki są trudne w wiązaniu ale jak opanujesz jakieś to z zamkniętymi oczami będziesz wiązać :-) W każdym razie nie należy się zrażać, moja po minucie w chuście śpi, dziennie spędza w niej do godziny czasu ale nie w każdy dzień noszę.
 
Do góry