reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

Huraaaa mamy wkoncu wozek w domu:tak: image-47277.jpg
 

Załączniki

  • image-47277.jpg
    image-47277.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 146
reklama
Niestety gondola robi sie za mala wiec trzeba sie przerzucic na wygodny wozek:tak: Ta spacerowka rozklada sie do lezenia na plasko wiec nie ma sie czym przejmowac:tak: Wozek extra leciutki, szybki do skladania i najlepszy jakim jezdzilam a przy Laurze juz przetestowalam wiec jestem przeszczesliwa ze go mam:tak: Z Laura mialam brazowo rozowy wiec Ethana w roz nie wsadze i dlatego kupilam nowy:tak:
 
super fura :tak::-)

ja Amelię też za jakiś czas -może za miesiąc-będę przerzucać do spacerówki, a to dlatego, że panienka jak się obudzi na spacerze to nie bardzo chce leżeć w gondoli i już miałam dwa razy akcję że wracałam z nią na rękach i wózek pchałam :baffled: a w spacerówce to jednak dzieciak więcej widzi świata i myślę że jej się bardziej spodoba :)
 
reklama
a ja myślałam, że do pół roku trzeba dziecko w gondoli wozić. mała nie lubi ostatnio wozić się w wózku, więc pewnie trzeba będzie kombinować.

Dziewczyny, a nosicie w chustach dzieciaki? Polecacie jakieś?
 
Do góry