reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysokie wolne beta hcg

Hej mam taki sam problem tylko ze u mnie pappa tez wysoka a ryzyka wad sa bardzo niskie, czyli wyniki dobre ale tez mnie to zastanawia dlaczego beta i pappa w okolicach 3 mom
 
reklama
Ja już nie wiem jak Oni wyliczają te ryzyka, we wtorek jadę zrobić Nifty bo takto będę się zastanawiać do końca ciąży czy wszystko w porządku
Hej mam taki sam problem tylko ze u mnie pappa tez wysoka a ryzyka wad sa bardzo niskie, czyli wyniki dobre ale tez mnie to zastanawia dlaczego beta i pappa w okolicach 3 mom
 
Ja już nie wiem jak Oni wyliczają te ryzyka, we wtorek jadę zrobić Nifty bo takto będę się zastanawiać do końca ciąży czy wszystko w porządku
Ciezko stwierdzic, ale chyba nie patrzy sie na te cyferki tylko na wyliczone ryzyko, ktore jest niskie.
 
Niby wiem że całość powinna być brana pod uwagę ale niestety naczytałam się różnych rzeczy w internecie i teraz się stresuje
Rozumiem, też się martwię ale obgadam to z moim ginem i zobacze co mi powie. Ostatnio bylam jeszcze na tym teście potrójnym więc też czekam na wyniki.
 
Ja już nie wiem jak Oni wyliczają te ryzyka, we wtorek jadę zrobić Nifty bo takto będę się zastanawiać do końca ciąży czy wszystko w porządku
Hej mam taki sam problem tylko ze u mnie pappa tez wysoka a ryzyka wad sa bardzo niskie, czyli wyniki dobre ale tez mnie to zastanawia dlaczego beta i pappa w okolicach 3 mom
Mam pytanie. Jak wyszło z waszymi wynikami? Pytam, ponieważ mam też podobne wyniki i czekam na kolejne badanie...
 
reklama
Do góry