reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane na 2011 - kontynuacja wątku ze staraczek :-)

Ewelinko - lizaczek mniammmmmm:):) jak sie czujecie??
Misia - wyprawka już gotowa .... bardziej chodzi o to ze pora juz sie uporać z ubrankami wyprać w normalnym proszku potem jeszcze raz w proszku dla dzieciaczków ..... i potem prasowanko :) jeszcze musze dla siebie kupić wkładki laktacyjne i majtki poporodowe .... i zawsze mi nie po drodze do apteki:p:p:p...chciałabym jeszcze odwiedzić szpital gdzie bede rodzić dowiedzieć sie co potrzebuje na pewno ... wiesz jak to jest .....
 
reklama
monisia, u mnie była masakra na twarzy jakieś 2 tyg temu ... tak śmiesznie, bo tylko z jednej strony, ale krosty jakbym ospę miała ...
są jeszcze pozostałości, ale na szczęście niewielkie ... i mam nadzieję, że znikną, bo w pierwszej ciąży miałam super cerę ... co u mnie niestety nie jest normą :-(

a innych objawów brak ... no może poza apetytem ;-) gdyby nie pozytywne testy i beta, to bym nie miała pojęcia, że jestem w ciąży :-p

Ewela .. mniam !!!!!!!!
 
Nic kochane uciekam na pogaduchy z psiapsiółką, bo lada chwila przyczłapie :-D, buziaki kochane Przyszłe Wielorybiki :-D;-D;-D

Szczęsliwa, spoko, czuję sie w miarę dobrze, lekkie mdłości i pobolewanie brzucha, ale to norma, więc git! Nie narzekam ;-)))), w poniedziałek kolejne usg, zobaczymy czy krwiaczek jeszcze jest, oby nie....

JOL, sie Pani częstuje :-D
 
Ewelinko - to ja trzymam kciukaski żeby tego żadziola nie było (chodzi mi o krwiaka ) ....:*
Monisia - a czuje sie dobrze powiem wam ze jak na końcówkę 7 mieisąca nie jest ze mną źle :p:p:p Ja nie wiem kiedy bede miała ostatnie usg ..... wydaje mi sie ze tak w 36 tygodniu :):):) w przyszłym tygodniu ide na badanie krwi ..... Bleeee zaś mnie bedą kłuć .... na czczo fujjjjjj
 
No to i ja się tu witam!
Mam nadzieję ,że już niedługo reszta naszych babeczek dołączy.
Ja wyjątkowo w tej ciąży męczę się z zgagą ,i nic na razie nie pomaga.
W poprzedniej piłam mleko ,ale zimne z lodówki truskawkowe :-) i to było najlepsze ,a teraz masakra...
Ciąża ciąży nie równa.
A po 5 mój dzidziol nie dał mi spać i tak sobie leżałam liczyłam kopniaczki i po trzydziestym którymś zasnęłam z uśmiechem na buzi :-)
 
Witam się i ja :))
U mnie także pryszcze powyłaziły...
ale spoko loko, dla Kropeczki wszystko zniosę:tak::rofl2:

Nie no do staraczek podejrzewam że i tak będziemy zaglądać ale przynajmniej nie będą się już niekomfortowo czuły :tak: A zawsze będą tu mile widziane jak będą chciały nas odwiedzić :tak:

A jak się słońce czujesz z maluszkiem? jeny ale ten czas popierdziela :szok: Ja niedawno zaszłam w ciążę, tobie kilka dni temu wykrakałam a to już 1/4 za Tobą a mi też już bliżej niż dalej :-p

Dziękuję, z Kropeczką się mamy dobrze:tak:
oby tak do końca:rofl2:
Czas zasuwa niesamowicie...
Niedługo będziesz na porodówce, a ja będę się cieszyć kopniakami:rofl2::rofl2:
 
Szczęśliwa na spokojnie i wszystko kupisz:happy: Także się nie martw:happy:

Ja przed chwilą już przywitałam kibelek... Ciekawe czy miną mi te mdłości rzeczywiście tak jak wszędzie piszą...
 
reklama
Witaj Marcepanek :)

Fajnie, że dzidzia daje znać o sobie :)
ja mam wizytę w piątek to zobaczę sobie bobaska :)

w poprzednich ciążach zgagę miałam okropną!!! także koło łóżka zawsze stało mleczko malox lub manti - 1 łyk i zgaga z głowy
 
Do góry