reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

cześć dziewczynki :)

mili widzisz jak super :) wszystko w porządku i nie stresuj mi się za bardzo :* czekam z niecierpliwością na fotki bąbelka. Rozmawiałam z Dziurencją odezwij się do niej na FB :)

atan i jaki ten tort będzie?

Sil ach plany planami a zawsze jakoś inaczej wychodzi

Fifka jak konradek?

kwiatuszek ten twój emek cudowny chłop :)
 
reklama
kasia...zaglosowane!
kwiatek...oczywiscie probuje wszystkiego co moze mi pomoc... mam sliwki, slonecznik, activie..zaczynam nowa kuracje!:tak:
 
Ostatnia edycja:
suknie na roczek huhu :-)ale listonoszy nie lubie aviza brak a paczka od wtorku na poczcie dzis poszlam i odebralam ahh..
Jak tam z paczkami ? Ja jednego zjadlam z pudrem :-)
Jak ten czas zasuwa niedlugo roczek szok ale czm blizej roczku to mi sie porod przypomina :-)
 
Atan z listonoszami to brak słow ja dziennie wysyłam minimum 2 paczki jestem na poczcie listonosze mnie znaja pytam czy cos jest nieee a pozniej avizo a wogole wk mnie to bo w koncu placi sie za to zeby paczka zostala doreczona a nie zeby ja odbierac bo im sie nie chce wziasc
 
no strasznie z listonoszami ostatnio a doo tego podrozeli ze hej..

no dobra potrzebuje pomocy wiec niespodzianki nie bedzie za 14 dni wczesniej wam pokaze co stwozylam na tort za obrazek oto amelkowy torcik ktory lepszy napis ciemny czy bialy ?a i jak wam sie podoba tak szczerze ;-)

OSTATNIA WERSJA.jpg1 Z DYMKIEM.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Eve, gratulacja :) cieszcie się każdą chwilą :)

Atan, mnie się nie podoba napis w ogóle. Prosty, podkreślony i na innym tle. I opłatki na tort, (bo tak planujesz?) nie podobają mi się, bo są strasznie w mdłych kolorach i takie papierowe się wydają. Pominę, że różowy to w ogóle mi się nie podoba, ale to kwestia gustu.
 
Do góry