reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

reklama
Hejcia dziurko :-) a dzis rano niezly humorek bo waga pokazala kg mniej :-) 74 :-) ale sie ciesze jeszcze 5 kg i bede laska ze hej :-) i najlepsze ze nic a nic nie cwicze a chudne przez 1,5 roku 32 kg :-)
 
Atan pewnie dlatego że karmisz :-) na niektóre dziewczyny tak to właśnie działa :-D


Ja dalej twierdzę że dla mnie ciąża to najlepszy środek odchudzający... ważyłam jakoś w listopadzie 71kg. A przed wczoraj już tylko 61 :-D od początku ciąży waga spadła mi prawie 3kg a przecież nie mam nudności i sporo jem.


Dziureczko u nas w porządku! Pisz lepiej co tam u ciebie :*
 
Fifciu wiem ze to raczej przez karmienie i latanie z nia i w pracy biegi wiec ruch jest moze nie taki jak na silowni ale ciesze sie jak glupia :-)
 
Atan super, że tak schudłaś i jesteś zadowolona! :-)

Tylko teraz tak patrzę, że Amelka się urodziła 24 lutego, a pierwsze zdjęcie zamieściłaś z 22 lutego, więc wtedy byłaś jeszcze w ciąży. Teoretycznie więc schudłaś po ciąży troszkę mniej niż 32 kg :tak: nie, że się czepiam, ale tak sobie pomyślałam, że mogę mężowi dzisiaj oznajmić, że od 1 lutego w ciągu 4 miesięcy schudłam 15 kg :-D sprytne to!
 
A sprytne ale po urodzeniu mialam tylko 6 kg mniej wiec nie duza roznica i te 6 kg dowiedzialam sie w dniu wypisu wiec tydzien od zdjecia zrobionego bo pozwolili.mi wtedy na patologie pidjechac sie zwazyc a licze calisc wzgledem ze 106 mialam i od tego licze :-) mozna by od 100 liczyc ale zadna roznica 32 czy mniej wazne ze 74 :-)
 
O ty oszukańcu! :-D Różnica równica :tak: Jednak te 6kg to nie chudnięcie a waga dziecka, wód i łożyska ;-) Tak to każdy chudnie :-p No ale i tak nawet jak 20 pare kg schudłaś to bardzo ładna waga :-)
 
o jacie! ale wątek nam ożył :-)
dziurko super że zajrzałaś :tak: co u ciebie?
Fifka super że maluszek ładnie i zdrowo rośnie a rwy współczuję, może idź na to nastawianie skoro może pomóc :tak:
Atan super że waga spada ale muszę cię zmartwić... jak przestaniesz karmić to raczej ruszy w górę :-p
Pyscku trzymam kciuki nieustająco i wierzę że się doczekacie swojego maleństwa &&&


a u nas upały! cudownie, nawet gdyby było 40 stopni to wolę tak niż 15, deszcz itp. ale wiem Atan co to znaczy karmić w takiej temp. więc współczuję :sorry2:
 
reklama
Kasiu puki mam pokarm to i tak karmie w nocy w dzien coraz mniej a i tak chudne watpie bo malo jem by tyc spowrotem :-)

Mam dylemat z ta moja miala lezaczek.bujaczek niechiciala bujac sie na bujaczku lerzaczku a Wczoraj u znajomych 40 minut sie bujala i bawila i niewiem czy kupic jej jakis bujaczek czy nie oczywiscie do 18 kh bo a rowne 9 kg.. I mysle jak myslicie w sumie fajne te fishera sa takie plastikowe nogi a nie metalowe rurki uzywki po 70-80 zl znalazlam ale mysle calyczas :-/
 
Ostatnia edycja:
Do góry