reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost HCG

Hey dziewczyny, ostatnio robiłam badanie beta HCG i wyszło 12,38 mIU/ml.
Po 72 godzinach miałam już 91.95 mIU/ml.
Byłam u ginekologa i powiedział że to wczesna ciąża ale na USG jeszcze nic widać. Czy powinnam robić dalej badanie bety aby zobaczyć czy prawidłowo rośnie ? Czy w ogóle ten przyrost jest dobry ?

Witajcie
Ponowię pytanie xsseni
W których dniach po owulacji robiłaś badanie?

Mam tez pytanie w tym temacie.
Dziś mija u mnie 10 dzień od owulacji, a 24 dc.
Staramy sie z mężem o dziecko. Kupiłam sobie test w aptece i sprawdzę rano, ale gdyby nic jeszcze nie wyszło , to kiedy najlepiej robić beta hcg?
Pozdrawiam
 
reklama
Przez te moje rozlegulowanie okresu ciężko mi Wogole powiedzieć kiedy miałam dni płodne. Okres miałam od 20.02 do 07.03 a badania zrobiłam 24.03.
 
To strasznie masz rozregulowany cykl. Miesiączka 16 dni? A po ile dni przeważnie masz cykle.
Ja jutro zrobię test i zobaczymy ....
A Tobie oczywiście gratuluje !
 
Od stycznia zaczęliśmy się starać z mężem i wtedy strasznie mi się cykl rozlegulowal, wcześniej trwał 28 dni i wszystko było jak w zegarku. w ostatni poniedziałek rano zrobiłam test ciążowy i było ledwo widoczna kreska, a test z krwi wyszedł ponad 90:)
 
Od stycznia zaczęliśmy się starać z mężem i wtedy strasznie mi się cykl rozlegulowal, wcześniej trwał 28 dni i wszystko było jak w zegarku. w ostatni poniedziałek rano zrobiłam test ciążowy i było ledwo widoczna kreska, a test z krwi wyszedł ponad 90:)
U mnie podobna sytuacja. Cykle normalnie po 27-28 dni. Jak zaczęliśmy sie starać to dostałam okres po 35 dniach. Teraz pierwsza owulacja od 4 mcy. Zobaczymy czy coś wyjdzie z naszych starań
 
Ja mam 28 lat :) i co jak co ale teraz się tej ciąży nie spodziewałam, bolał mnie jajnik dość dziwnie przez dwa dni i do tego doszedł pęcherz więc pomyślałam że to zapalenie pęcherza. Bratowa podpowiedziała abym zrobiła bete no i bardzo dobrze, bo oprócz zapalenia pęcherza to i wyszedł test pozytywny. a wiadomo to już zmieniło całkowicie sposób leczenia pęcherza :) życzę powodzenia.
 
Nie dziękuje ;)
Teraz musisz na siebie uważać.
Będzie wszystko dobrze :)
Dobrze radziła. Ja tez zrobię betę , tak z tydzień po spodziewanej miesiączce. :)
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny a jak myślicie u mnie przyrost prawidłowy według kalkulatora bhc mam w normie
14.06 wynik 414.2
17.06 wynik 1091
21.06 wynik 3492
 
reklama
Do góry