reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci :-)

iwonka2006

Szczesliwa mamusia!
Dołączył(a)
22 Marzec 2006
Postów
13 692
My jeszcze nie wazylismy sie dokladnie bo nie bylismy jeszcze na kontroli pediatrycznej ale wazac sie w na takiej wadze elektronicznej w domu i Klaudia w ubranku i pampersie to wazy kolo 5600 gram wzrostu nie wiem ile ma. Waga poczatkowa 4670 i 57cm :-):-)
 
reklama
Nasza Ami urodziła się 3300 i 54 cm, przy wypisie ważyła 3036 gr, a dziś byliśmy w przychodni się ważyć i Nasza Córeczka waży 4100 gr, przybiera nieźle, wzrostu nie wiem ile, bo nie mierzyliśmy :tak::-)
 
Moja miała po urodzenia 3330 g. Przy wypisie ze szpitala 3200 g. Ostatni raz była ważona, jak miała miesiąc i 8 dni - 4600 g.
 
Szymon urodził się ważąc 3600g i miał 57cm. W zeszłym tyg. ważył już 4100g. Nie wiem ile mierzy, ale ubranka na 56 są już przymałe :-):-)
 
Hania urodziła się ważąc 4220 g, przy wypisie 3918 g, dzisiaj waży po 2,5 tygodnia 4600 g, wzrostu nie znamy, ale ubranka 62 cm nadal dobre, a czasem już zakładamy kaftaniki na 68 cm i też pasują.:-p
 
reklama
Ania urodzila sie wazac 3118g, majac 3tyg i 2 dni wazyla 4 kg. 4 czerwca (7 tyg i 3 dni) wazyla 5400g.
 
Do góry