reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci :-)

Maja jak sie urodzila miala 58 cm i 3600, dzien pozniej spadlo do 3300, a teraz wazy juz ok 3900, bo je i je... jak tak dalej pojdzie to bedzie z niej zaraz tluscioszek!
 
reklama
Moja Zuzia przy wypisie ze szpitala ważyła 3660g i miała 56 cm długości. W trzecim tygodniu na kontroli ważyła 4300g i miała długość 60cm:tak:
 
Panna_Migotka moja Kluseczka przybrała na wadze w ciągu siedmu tygodni 1900 gram!!! Czyżby pobiła rekord?:-):szok:Teraz jej waga to 4820, przy wypisie 2920.
Wychodzi na to przybiera ok kilograma na miesiac, czyli prawidlowo!:-)
 
My dzisiaj byłyśmy u lekarza wiec sie ważyłyśy i Zuzia przybrasła w 3 tygodnie 700 gramów wiec teraz waży 3750 podobno nieźle . Ale najleprze jest to ze przy narodzinach Zuzia miała 53 cm a jak ja dzisiaj mierzyliśmy to ma 52 cm :-D. Wiec chyba sie turczy ten mój dzieciaczek :-):-D
 
My dzisiaj byłyśmy u lekarza wiec sie ważyłyśy i Zuzia przybrasła w 3 tygodnie 700 gramów wiec teraz waży 3750 podobno nieźle . Ale najleprze jest to ze przy narodzinach Zuzia miała 53 cm a jak ja dzisiaj mierzyliśmy to ma 52 cm :-D. Wiec chyba sie turczy ten mój dzieciaczek :-):-D

A tu prosta przyczyna...dziecko jak się rodzi, ma długą woską główkę, pewnie zuważyłyście, bo wchodzi w kanał rodny, dlatego też dzieci mierzone od razu po urodzeniu są dłuższe niż na drugi dzień :tak:
 
reklama
Do góry