reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci :-)

reklama
po wczorajszej wizycie Zosia przybrała 600 gr licząc od wyjścia ze szpitala gdzie noworodki mają fizjologiczny spadek masy ciała, wtedy ważyła 3100gr:tak:
 
Sylwia85 - no niestety najmniejsza to pewnie bęcie nasza Amelcia - wczoraj w 9 dobie życia 3370g. Przez tydzień przybrała 0,5 kg - Zuch dziewczyna:-):tak:
 
:-)No tak zapomnialam ze mamy jeszcze mlodsze dziciaczki jakos porównywałam do tych co maja juz ponad miesiac i tak mi sie smiac chcialo ze niektóre dzieciaczki to przy urodzeniu miały juz ponad 4 kg a moja po 5 tygodniach i juz mi sie ciezka robi;-)
A Zuza miala 2.740 przy wypisie ze szpitala
 
reklama
Moje dziecię waży 5450. Od ostatniego ważenia 6 dni temu przybrała 350 g. :szok: W tym tempie to niedługo osiągnie rozmiary małego słoniątka :-D
 
Do góry