reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

hej :-)

mój Maluch ma 14,5 mc ; ma jakieś 85 cm i waży 12 kg :-) wygląda baaaaaaaardzo szczuplutko tak, że żeberka widać.. :sorry2::sorry2:
 
reklama
Hej. Dawno nie było mnie na forum...
Byłam wczoraj na bilansie 2-latka z moim syniem i mierzy 92cm a waży 15 kg. Jest szczupły ale grubej kości. Pan doktor nie miał żadnego problemu,że za dużo waży. Powiedział tylko, że jest duży jak na swój wiek
 
Mój synuś na bilansie dwulatka ważył 11,300 i mierzył 85,5 cm. Tak jak czytam o Waszych pociechach to wydaje mi się że mój Kami jest takim "kurczaczkiem"
 
Witam!
Moja córka 15 miesięczna waży 10kg przy wzroście 77cm jak stoi.Cieszę się że z wagą ładnie podskoczyła bo wcześniej była baardzo drobna. Ale z to zastanawia mnie jej wzrost i nie wiem po kim taka jest niższa.Jest dużo niższa od innych dzieci moich znajomych którzy są niżsi od nas, trochę dziwnie.Ja z mężem wg książeczki zdrowia na 2 latka mieliśmy po 91cm a teraz mamy 170 i 188.Ja szybko rosłam i przestałam w wieku 14 lat a mąż z kolei rósł długo i wlniej bo przestał w 18-19 urodziny.Mam pytanie do mam z doświadczenia swoich dzieci, czy jest możliwy skok wzrostowy w jakimś wieku że np. za 3,4 lata podrośnie więcej?Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aguś ta lekarka to ehhhh brak słów.
Mój starszy syn na bilansie 2 latka miał 87 cm i 12,8 kg. Lekarka ani nie pisła, ze gruby czy cos.
A młodszy wczoraj skończył 2 lata. W czwartke idziemy na bilans więc dowiem się ile dokładnie ma. W maju (miał 19 miesięcy) ważył 13,5 kg i miał 89 cm. I nikt mi nic nie mówił, że gruby. Lekarka stwierdziła, że sporo waży ale jest wysoki. Duży się też urodził (61 cm, 4275g).
pozdrawiam
 
Do góry