reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wzrost i waga....

Dominik ur 23 listopad 2003 roku
Wlasnie Go zmierzylam i zwazylam
wzrost 104 cm
waga ok16,4kg
 
reklama
witam mam problem mam 6 letnia corke i na bilansie okazalo sie za wazy zaledwie 14,5 kilo ma 3 decyle ponizej normy pomozcie co zrobic zeby przybrala na wadze szczeze powiem ze do jedzenia nie jest skora praktycznie nic niechce jesc a jak prosze i zmuszam to jest awantura pomocy
 
witam mam problem mam 6 letnia corke i na bilansie okazalo sie za wazy zaledwie 14,5 kilo ma 3 decyle ponizej normy pomozcie co zrobic zeby przybrala na wadze szczeze powiem ze do jedzenia nie jest skora praktycznie nic niechce jesc a jak prosze i zmuszam to jest awantura pomocy
Moze sprobuj badania zrobic - czesto zupelny brak apetytu powodowany jest anemia wiec zrob morfologie i zelazo. No i moze kup jej syropek Apetizer - ponoc tez troszke pomaga....Moja tez niestety niejadek ale na szczescie mniejsze klopoty z waga. Wszystkiego dobrego
 
Ostatnia edycja:
Witam mamusie.
Jestem tu od niedawna.Też mam córkę ze stycznia 2003r.
Na ostatnim bilansie wyszło,że Nika ma 129 cm wzrostu i 32 kg wagi i nie mieści się w siatkach centylowych.
 
Moja Malgosia miesci sie w siatkach centylowych,przy gornej granicy jesli chodzi o wzrost,jest wysoka dziewczynka(nie pamietam teraz ile mierzy),ale wage ma nie ze duza(ale sie jeszcze miesci w normie) wazyla ostatnio ponad 20 kg....
Myslalam ze teraz na bilansie 6-latkow sie dowiem wiecej szczegolow,ale doktorka rodzinna powiedziala,ze teraz bilans robia w zerowce.....wrr....wiec musze czekac jeszcze troche.....glupota,bo ona jest z maja a zanim oni sie zabiora za tem bilans w szkole to im jeszcze zejdzie moze do listopada...hi,hi....:-D
 
reklama

Podobne tematy

Do góry