reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost, spadek i wzrost Beta HCG

Dołączył(a)
24 Kwiecień 2020
Postów
8
Mam problem 😞 raz już poroniłam, ale była to baaaardzo wczesna ciąża. Tym razem każdy test pozytywny, ostatnia miesiączka 16.03 (poroniłam pod koniec lutego), mam nudności, biorę luteinę i ostatnio pojawiło się bardzo skąpe plamienie w kolorze kawy z mlekiem, dosłownie kilka kropelek. Nie mam żadnych boli brzucha itd. Zrobiłam test Beta HCG, a wizytę mam dopiero 29.04, i tak:

16.04 - 172.09

18.04 - 490.5

20.04 - 355.7

22.04 - 488.2

Czy któraś może miała taki przypadek a ciąża się utrzymała i wszystko było w porządku? Jestem trochę podłamana 😞 nie chciałabym znowu przechodzić tego co ostatnio 😞

Co taka beta może oznaczać? Wiem, że to lekarz ma ostatnie słowo, ale to jeszcze tydzień.. a ja wariuje 😞

wieczorem mocniejsze brązowe plamienie przez chwilę było po spacerze.

No i z ostatniej miesiączki wychodzi jakoś 5tc (jak byłam u gina było za wcześnie) a robiąc test clearblue że wskaźnikiem tygodnia 20.04 pokazało 2-3 tydzień.. może jednak jest dopiero tak wcześnie też?

oczekiwanie jest najgorsze, dni się strasznie dłużą, a ja zaczynam panikować bardzo,

prosze o odpowiedź jeśli któraś miała podobnie 😞
 
reklama
Rozwiązanie
Cześć dziewczyny może wy mi powiecie czy wynik bety w 6 tyg(5+5). 9312 jest wynikiem Dobrym czy za niskim jak na stwierdzone bliźniaki? Dzisiaj robiłam pierwszy pomiar wiec nie wiem jeszcze jaki jest przyrost drugiej bety.
reklama
Cześć dziewczyny może wy mi powiecie czy wynik bety w 6 tyg(5+5). 9312 jest wynikiem Dobrym czy za niskim jak na stwierdzone bliźniaki? Dzisiaj robiłam pierwszy pomiar wiec nie wiem jeszcze jaki jest przyrost drugiej bety.
 
Rozwiązanie
Cześć dziewczyny,
Robiłam swoją pierwszą betę, wyszła ponad 12tys, po 48h wyszła 14070mlU/ml z miesiączki wychodził ok 7-8 tydz, nie było widać zarodka. Po 2 tyg udałam się do ginekologa, był widoczny zarodek, z wielkości zarodka 6tydz + 1 dzień. Powtórne badanie bety. Pierwszy wynik 17 556mlU/ml po 72h beta spadła do 14812mlU/ml. Czy któraś z was miała podobnie? Czy wasza ciąża obumarła? Pomocy!
 
Cześć dziewczyny,
Robiłam swoją pierwszą betę, wyszła ponad 12tys, po 48h wyszła 14070mlU/ml z miesiączki wychodził ok 7-8 tydz, nie było widać zarodka. Po 2 tyg udałam się do ginekologa, był widoczny zarodek, z wielkości zarodka 6tydz + 1 dzień. Powtórne badanie bety. Pierwszy wynik 17 556mlU/ml po 72h beta spadła do 14812mlU/ml. Czy któraś z was miała podobnie? Czy wasza ciąża obumarła? Pomocy!
Jeżeli jest spadek ,to nic dobrego nie wróży, chyba że błąd w lab ,ale raczej zadko się zdarza ,ja bym się na najgorsze przygotowała
 
Cześć dziewczyny,
Robiłam swoją pierwszą betę, wyszła ponad 12tys, po 48h wyszła 14070mlU/ml z miesiączki wychodził ok 7-8 tydz, nie było widać zarodka. Po 2 tyg udałam się do ginekologa, był widoczny zarodek, z wielkości zarodka 6tydz + 1 dzień. Powtórne badanie bety. Pierwszy wynik 17 556mlU/ml po 72h beta spadła do 14812mlU/ml. Czy któraś z was miała podobnie? Czy wasza ciąża obumarła? Pomocy!
Czy możesz powiedzieć jak zakończyła się Twoja historia? Jestem w podobnej sytuacji?
 
Cześć dziewczyny,
Robiłam swoją pierwszą betę, wyszła ponad 12tys, po 48h wyszła 14070mlU/ml z miesiączki wychodził ok 7-8 tydz, nie było widać zarodka. Po 2 tyg udałam się do ginekologa, był widoczny zarodek, z wielkości zarodka 6tydz + 1 dzień. Powtórne badanie bety. Pierwszy wynik 17 556mlU/ml po 72h beta spadła do 14812mlU/ml. Czy któraś z was miała podobnie? Czy wasza ciąża obumarła? Pomocy!
Czy mogłabyś napisać jak zakończyła się Twoja historia? Jestem obecnie w podobnej sytuacji?
 
reklama
Do góry