reklama

x lander, co myslicie o tym wozku-prosze o opinie !

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez Ineska, 3 Czerwiec 2006.

1. Ineska

Ineska Mamy lipcowe'06 Początkująca(y)

WITAJCIE KUPIŁAM WOZEK X LANDER X1,PROSZE O WYPOWIEDZI MAM KTORE POSIADAJĄ TEN WOZEK.WIEM ZE TEN WOZEK MA GONDOLKE O DLUGOSCI 74CM I MOJE PYTANIE BRZMI;CZY
    JAK POD KONIEC LIPCA URODZE , TO CZY DO MARCA BEDE MOGLA SPOKOJNIE POWOZIĆ CORECZKE W GLEBOKIM/?? CZY GONDOLKA NIE BEDZIE ZAMALA???

2. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

o wszystkich wózkach piszemy na dziale "polecam,odradzam" radzę tam zajrzeć bo pytania o ten wózek się tam przewijają :)

3. reklama
  4. atol

atol Fanka BB :)

ja mam x landera 3 klowego, urodzilam pod koniec sierpnia moje dziecko mialo 51cm wiec do wielkich nie nalezalo i ledwo ja wciskalam w marcu, zalezy jak duze dziecko ci sie urodzi :)

5. rokpepka

rokpepka Zaciekawiona BB

Witam ja osobiscie odradzam ten wozek moja kolezanka taki ma i urodzila dosc duze dziecko ktore w gondoli miescilo sie ledwie do 4m. Ja osobisie kupuje City Voyager firmy TAKO!!! Sadze ze jest tanszy i o wiele lepszy Znalesc mozna jego na allegro wlasnie tam kupilam wczesniejszy wozeczek dla mojej bratanicy . Dzidzia jak i rodzice sa zadowoleni z wozka do tej pory a mala ma juz 8 miesiecy , Jest naprawde super ma wiele funkcji. Jezeli bys sie zdecydowala moge przeslac Tobie stronke Pana u kotrego ja kupilam a ktory sprzedaje na allegro dodam ze nie wszystkie modele ma wystawione , wiec warto dzwonic do neigo i ustalac przez tel. Pozdrawiam :)

6. Ineska

Ineska Mamy lipcowe'06 Początkująca(y)

Dzieki za odpowiedzi.
    Ale powiem ci tak,ze jeszcze niedawno bylam zdecydowana na TAKO Voyagera, ale cale szczescie nie kupilam go!!Jako wozek mi sie nie podoba, on mi przypomina czołg jezdzący i dziwię sie,ze jak mozna wyprowdukować tak ogromnie ciezki wozek. Przeciez Tako ma az 21kg, plus do tego dziecko ,zakupy :(.
    Ja zdecydowanie bym odradzała kupna tego wozka.

7. Thea

Thea Fanka BB :)

podobno teraz x-lander powiększył gondole i te co są teraz w sprzedaży są trochę obszerniejsze :)

8. JustaS

JustaS Zaangażowana w BB

Ja mam Xlandera model X1 zdecydowałam sie na ten wózek ponieważ mieszkam w górach, razem z męzem prowadzimy aktywny tryb zycia więc potrzebowalismy wózka z porzadnymi amortyzatorami no i padło na X1
    X-lander i Quinny to to samo i to są wózki które mają nakwiększe najobszerniejsze gondole - ja rodzę na dniach, przewiduje duże dziecko ( długie w każdym razie po tatusiu ;) ) mam nadzieje ze poradzimy sobie z gondolą do czasu aż Młody bedzie siedział i wtedy przesiądziemy sie do spcerówki

9. Mała_Mi

Mała_Mi Październikowa Mama'06 Fan(ka)

Prosze nie rozsmieszaj mnie. Wszystko mozna powiedziec o Quinny, ale nie to ze ma duza i obszerna gondole. W dodatku jest zwezana na srodku.

10. reklama
  11. knacki

knacki Początkująca w BB

ja dostałąm spacerówkę x-landera od koleżanki-bardzo zadowolona. gdyby ktos chciał sprzedac gondolę-byłabym zainteresowana. Moj brzuszek ma sie niedługo pojawić na swiecie - za cale 8 dni i głęboki wózek bedzie nam potrzebny

12. heidi4

heidi4 Początkująca w BB

czesc ja kupiłam x-landera model A1 i oprócz rozmarów gondoli nie mam zastrzeżen. Niestety gondola jest mała rodziłam w lutym i moj maluszek ważyl 4900 i mial 59 cm teraz nma juz 3 m ce i dobrze ze jest ciepło wiec nie musze go grubo ubierac bo by sie juz nie miescił w gondoli i tak na szerokośc jest mu troche za ciasno

Poleć forum