reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

x lander, co myslicie o tym wozku-prosze o opinie !

Ineska

Mamy lipcowe'06 Początkująca(y)
Dołączył(a)
30 Maj 2006
Postów
34
WITAJCIE KUPIŁAM WOZEK X LANDER X1,PROSZE O WYPOWIEDZI MAM KTORE POSIADAJĄ TEN WOZEK.WIEM ZE TEN WOZEK MA GONDOLKE O DLUGOSCI 74CM I MOJE PYTANIE BRZMI;CZY
JAK POD KONIEC LIPCA URODZE , TO CZY DO MARCA BEDE MOGLA SPOKOJNIE POWOZIĆ CORECZKE W GLEBOKIM/?? CZY GONDOLKA NIE BEDZIE ZAMALA???
 
reklama
o wszystkich wózkach piszemy na dziale "polecam,odradzam" radzę tam zajrzeć bo pytania o ten wózek się tam przewijają :)
 
ja mam x landera 3 klowego, urodzilam pod koniec sierpnia moje dziecko mialo 51cm wiec do wielkich nie nalezalo i ledwo ja wciskalam w marcu, zalezy jak duze dziecko ci sie urodzi :)
 
Witam ja osobiscie odradzam ten wozek moja kolezanka taki ma i urodzila dosc duze dziecko ktore w gondoli miescilo sie ledwie do 4m. Ja osobisie kupuje City Voyager firmy TAKO!!! Sadze ze jest tanszy i o wiele lepszy Znalesc mozna jego na allegro wlasnie tam kupilam wczesniejszy wozeczek dla mojej bratanicy . Dzidzia jak i rodzice sa zadowoleni z wozka do tej pory a mala ma juz 8 miesiecy , Jest naprawde super ma wiele funkcji. Jezeli bys sie zdecydowala moge przeslac Tobie stronke Pana u kotrego ja kupilam a ktory sprzedaje na allegro dodam ze nie wszystkie modele ma wystawione , wiec warto dzwonic do neigo i ustalac przez tel. Pozdrawiam :)
 
rokpepka pisze:
Witam ja osobiscie odradzam ten wozek moja kolezanka taki ma i urodzila dosc duze dziecko ktore w gondoli miescilo sie ledwie do 4m. Ja osobisie kupuje City Voyager firmy TAKO!!! Sadze ze jest tanszy i o wiele lepszy Znalesc mozna jego na allegro wlasnie tam kupilam wczesniejszy wozeczek dla mojej bratanicy . Dzidzia jak i rodzice sa zadowoleni z wozka do tej pory a mala ma juz 8 miesiecy , Jest naprawde super ma wiele funkcji. Jezeli bys sie zdecydowala moge przeslac Tobie stronke Pana u kotrego ja kupilam a ktory sprzedaje na allegro dodam ze nie wszystkie modele ma wystawione , wiec warto dzwonic do neigo i ustalac przez tel. Pozdrawiam :)

Dzieki za odpowiedzi.
Ale powiem ci tak,ze jeszcze niedawno bylam zdecydowana na TAKO Voyagera, ale cale szczescie nie kupilam go!!Jako wozek mi sie nie podoba, on mi przypomina czołg jezdzący i dziwię sie,ze jak mozna wyprowdukować tak ogromnie ciezki wozek. Przeciez Tako ma az 21kg, plus do tego dziecko ,zakupy :(.
Ja zdecydowanie bym odradzała kupna tego wozka.
 
podobno teraz x-lander powiększył gondole i te co są teraz w sprzedaży są trochę obszerniejsze :)
 
Thea pisze:
podobno teraz x-lander powiększył gondole i te co są teraz w sprzedaży są trochę obszerniejsze :)

Ja mam Xlandera model X1 zdecydowałam sie na ten wózek ponieważ mieszkam w górach, razem z męzem prowadzimy aktywny tryb zycia więc potrzebowalismy wózka z porzadnymi amortyzatorami no i padło na X1
X-lander i Quinny to to samo i to są wózki które mają nakwiększe najobszerniejsze gondole - ja rodzę na dniach, przewiduje duże dziecko ( długie w każdym razie po tatusiu ;) ) mam nadzieje ze poradzimy sobie z gondolą do czasu aż Młody bedzie siedział i wtedy przesiądziemy sie do spcerówki


 
JustaS pisze:
X-lander i Quinny to to samo i to są wózki które mają nakwiększe najobszerniejsze gondole

Prosze nie rozsmieszaj mnie. Wszystko mozna powiedziec o Quinny, ale nie to ze ma duza i obszerna gondole. W dodatku jest zwezana na srodku.
 
ja dostałąm spacerówkę x-landera od koleżanki-bardzo zadowolona. gdyby ktos chciał sprzedac gondolę-byłabym zainteresowana. Moj brzuszek ma sie niedługo pojawić na swiecie - za cale 8 dni i głęboki wózek bedzie nam potrzebny
 
reklama
czesc ja kupiłam x-landera model A1 i oprócz rozmarów gondoli nie mam zastrzeżen. Niestety gondola jest mała rodziłam w lutym i moj maluszek ważyl 4900 i mial 59 cm teraz nma juz 3 m ce i dobrze ze jest ciepło wiec nie musze go grubo ubierac bo by sie juz nie miescił w gondoli i tak na szerokośc jest mu troche za ciasno
 
Do góry