reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

X-lander XA bardzo proszę o opinie !!!

reklama
aaaaaaaaaaaaaaa szkoda :-D kurcze mam dylemat który wózek kupić XA czy XT ale chyba jednak zdecyduje się na czterokołowy..stabilniejszy mi się wydaje:-)czy oprócz cięzaru wózka ma on jeszcze jakieś wady??
 
Ja ma XA z 2010r i jestem bardzo zadowolona, dobrze się prowadzi jest stabilny. Fakt jest cieżki, ale jeśli ktos nie musi wózka nosic po schodach to jest godny polecenia. Na temat gondoli sie nie wypowiem bo nie miałam, urodziłam w lutym i na poczatku Mały jeździł w foteliku a później juz w lecie w spacerówce:)
 
Ja ma XA z 2010r i jestem bardzo zadowolona, dobrze się prowadzi jest stabilny. Fakt jest cieżki, ale jeśli ktos nie musi wózka nosic po schodach to jest godny polecenia. Na temat gondoli sie nie wypowiem bo nie miałam, urodziłam w lutym i na poczatku Mały jeździł w foteliku a później juz w lecie w spacerówce:)

dziękuje za odpowiedź :-) ja nie musze chodzić po schodach bo mam winde w bloku a mieszkam na 13 piętrze:eek: a jak to jest z amortyzatorami przy XA??? kuzynka mówiła że kiepsko...troche mnie to zmartwiło bo zależy mi żeby nie bujało dzieckie tym bardzoej że rodzice mieszkają na takiej wiosce gdzie nie ma chodników tylko zwyczajne błotko i same dziury:crazy:
 
XA nie ma żadnych amortyzatorów, wiec na większych nierównościach na pewno będzie dzieckiem ruszało. Błoto problemem raczej nie będzie bo koła są pompowane i duże, po śniegu wózek jechał super:)
 
Rikapa gdzieś czytałam że pracujesz na dziale wózków.

Co myślisz o X- LAnderze XGo i XS?

xs jak dla mnie za bardzo plastikowy , budka wpinana na plastikowych elementach, co moze spowodowac za ktoryms razem wylamanie sie tych elementow, xgo nie mialam na sklepie , ale slyszalam same dobre opinie na temat tego modelu :-)
 
XA nie ma żadnych amortyzatorów, wiec na większych nierównościach na pewno będzie dzieckiem ruszało. Błoto problemem raczej nie będzie bo koła są pompowane i duże, po śniegu wózek jechał super:)

XA jak najbardziej amortyzatory posiada, tylko że są dość twarde i ich obecności za bardzo sie nie odczuwa.....Jeśli mowa o dobrym amortyzowaniu to praktycznie tylko wózki na czterech dużych nie skrętnych kółkach, bardziej podchodzace pod klasyczne.
 
reklama
Jeździmy XA od grudnia. Amortyzatorów nie zauważyłam, ale specjalnie nie doskwiera nam ich brak - duże pompowane kółka jednak robią swoje. Wózek jest fajny, łatwo się prowadzi, wygodny. Jedyny problem który mamy z nim to nie za duża gondola - Bobers jest dłuuugi i już powoli zaczyna mu być ciasno (na szczęście spacerówka ładnie się rozkłada, więc uruchomimy ją w poniedziałek lub jutro). Jakbym miała kupować teraz wózek, kupiłabym dokładnie ten sam (2010 jungle).
 
Do góry