reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

X-LANDER XQ 2009 czy X-LANDER XA 2009????

Ja jestem maniaczka kupowania wozkow mam juz piaty i powiem Wam, ze nie ma lepszego wozka niz x-lander, obojetnie jaki model to klasa przy dostepnej cenie :)
 
reklama
witajcie mamy ja jestem posiadaczką xgo z kolekcji 2010 mamy zestaw z godnolą i spacerówka o spacerówce narazie niewiele moge napisać ,poniewaz jeszcze jej nie używamy ale w ramch oględzin rozpakowalismy ja ,zamontowaliśmy i obejrzeliśmy, tak więc moge coś o wyglądzie napisać, napewno to że ma fajne szerokie siedzisko, bawełniana wkładke która ma zapobiegać poceniu się plecków dziecka pięciopuntowe pasy i bardzo łatwy i cichy system rozkładania do pozycji leżacej.
Jeśli chodzi o godnolę to jest małych rozmiarów i choć mój synek ma dopiero 3,5 miesiąca to mieści się na styk (waży 8 kg ):blink: wiec myśle że jakis miesiąc przesadzimy go do spacerówki czego ,powiem szczerze juz nie moge sie doczekać .Co do prowadzenia wózka to po płaskiej powierzchni prowadzi sie idealnie, natomiast po piachu jest juz mały problem poza tym jest skrętny i lekko się do prowadzi, sam stelaż równeiz łatwo się składa do tego ma zamocowaną taką dodatkową rączkę do przenoszenia wózka ,za którą moja starsza córcia podczas spacerów się trzyma. Polecam xgo bo wg to najlepszy wózek jaki do tej pory miałam .
 
Witam Mamusie!
Może macie jakieś nowe doświadczenia z tymi dwoma wózeczkami bo też zastanawiam się nad kupnem jednym z tych dwóch modeli :-)
mnie do XA przekonuje,że również przednie koła są pompowane :laugh2:
pozdrawiam
 
Witaj zgadzam się z faktem ze pompowane koła to duzy plus mnie osobiście przekonały do xgo takie rzeczy jak ,zgrabna gondolka, łatwość skałdania etc, dzisiaj po dłuzszym użytkowaniu wózka moge powiedziec ze nie jest on idealny ale wypada najlepiej z mojch dotychczasowych, jednego czego mu brak to własnie troszke większych pompowanych kół.
 
Witajcie, ja mam x-landera XA model 2009. Przeszlismy szybko na spacerowkę (w okolicach skonczonego 4 m-ca), bo maly sie potwornie wiercil na leżąco bez widoków, a ze spacerowka rozklada sie na plasko, wiec roznica zadna, a dziecie bylo zadowolone. Z wozka jestem super zadowolona, nie mam zadnych zastrzezen :) Od poczatku jezdze po katastroficznym terenie (nawet bezdrozem trudno to nazwac) i wszystko dziala jak nalezy :) Kolezanki ze spacerow wozki juz ze 2 razy wymienialy, a moj nadal jezdzi bez problemow :))) Spacerowka jest bardzo szeroka i latwo regulowana. Duzo miejsca na podreczne rzeczy w przegrodkach. Brakuje czasem faktycznie funkcji przekladanej raczki, ale bardzo nad tym nie placze. Nie zamienilabym wozka na inny :) Gondola pelnila do niedawna funkcje przenosnego lozeczka u tesciow i synek sie w niej miescil do tego czasu (wazyl ok 8 kg jak ostatni raz byl w niej kladziony).
 
witam
ja mam x lander Xa
wózeczek kupiony tylko jako spacerówka wczensiej nie wiem czemu opierałam się zakupowi x landera uważałam ze jego wada jest to ze spacerówka nie jest montowana w dwóch kierunkach i zakupilam inny wozeczek jednak nie zdal egzaminu i postanowilam kupic x landera
i jestem bardzo z niego zadowolona synek miał pól roku jak wsadziliśmy go w spacerówkę i w sumie na jesień bo pod koniec września
sprawdził sie zima dzieciątko można było fajnie osłonic jak i latem od słońca ma spory kosz na zakupy i mimo ze mój maluszek ma prawie 15 miesięcy dalej ma w nim swobodę ruchy łatwo otrzymać go czystości ( mamy niebieski 2009) w bagazniku nam sie miesci mamy autko kombi wiec tez nie mam z nim problemu
jak dla mnie wózeczek super nie zamieniła bym go na żaden inny
przy dwoje moich maluchów jest 4 wózkiem i najlepszym choc coreczki pierwszy tez nam dlugo sluzyl i sie sprawdzil lecz x lander dla mnie jest najwygodniejszy
jeszcze jedna wada
jako mama dwójki maluchów zaleta dla mnie jest łatwość pchania wózka jedna ręka co przy 4 latce czesto sie zdarza by ja trzymać za rękę :-D
 
witam,
kupiłam x-landera xa model z 2009 roku. Niestety dopiero teraz zauważyłam, że ma nieskrętne przednie koła. Wydawało mi się, że wszystkie modele mają :/ Wózek już został do mnie wysłany, powinnam go dostać w poniedziałek. Czy ktoś posiada wózek z nieskrętnymi kołami??? Jakieś opinie?
 
reklama
Do góry