reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Z literaturą za pan brat - Co czytamy, co polecamy...

no ja tez wczoraj skonczylam oglada, bardzo fajny...
ogladalyscie 2012 ja czekam az moj wroci to razem obejrzymy bo sama sie boje :-)
 
reklama
wczoraj pochlonelam ksiazke :Mama kazala mi chorowac", autor: Julie Gregory.
wstrzasajaca opowiesc autorki ze swego dziecinstwa. nie mialam pojecia, ze istnieje taka forma znecania sie nad dziecmi jak: zastepczy zespol Munchhausena:szok::szok:.
polecam!
 
Spalona zywcem polecam, Kwiat pustyni tez, podobna tematyka...
A wczoraj skonczylam czytac Dziennik nimfomanki o wiele ciekawszy i lepszy niz film, w ogole w filme nie bylo pokazane nawet polowy tgo co w ksiazce...
A teraz czekam na przesylke, bo znalazalam polska ksiegarnie pracujaca na terenie niemiec, prowadza tez sklep online wiec zrobilam male zakupy :-)
 
reklama
Do góry