reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki dla rocznego dziecka

Moja coś takiego lubiła. Jak bratanek dostał a miał 2 latka ona roczek to bardzo jej się podobała i tez kupiliśmy.
Dotyka się danych rzeczy i wydają dzięki, kolory, części ciała, np mówi czerwony-truskawka jest czerwona
Wiec dziecko się uczy. Są różne tryby można zmienić język na angielski
O super, że można przełączać język. Może to nie zwierzątko, na które się uparłam, ale chętnie sprawdzę sobie informacje i poczytam w internecie o tym, bo bardzo zaintrygowała mnie forma interkatywnej książeczki 😉
 
reklama
O super, że można przełączać język. Może to nie zwierzątko, na które się uparłam, ale chętnie sprawdzę sobie informacje i poczytam w internecie o tym, bo bardzo zaintrygowała mnie forma interkatywnej książeczki 😉
Może kup jakieś książeczki ze zwierzętami ale takimi realnymi a nie rysunkowymi. Kiedyś w biedrze kupiłam i młoda szybko z nich się nauczyła wszystkich zwierząt i jak kto robi (żaba,pszczoła,bocian, konik polny, krowa, koza i nie pamietam kto jeszcze był )
Takie pudełka tez są super
 

Załączniki

  • EA539378-3F13-4BD1-BD30-623A926E1E04.png
    EA539378-3F13-4BD1-BD30-623A926E1E04.png
    204,1 KB · Wyświetleń: 42
Muszę ją w takim raziezobaczyć 😆, bo te pierwsze rzuty oka są ważne 😜 w przyszły pn będę przejeżdżać koło Pepco to ją aż sprawdzę z ciekawości 😉
popatrz sobie na arkę z dumel. Można kupić używaną. Można ciągnąć za sznurek, puszczać melodyjki, wierszyki, odgłosy zwierząt, bawić się figurkami zwierząt, wkładać jako sorter w odpowiednie miejsca. Albo traktor dumel, który jeździ też że zwierzątkami. Nie pamiętam tylko czy jest przełączanie na angielski. Wiem, że jest wersja polska lub angielska. Ale jak chcesz, by dziecko posłuchało się z angielskim, to na you tube poszukaj cocomelon. Moje dzieci za tym przepadaja. To muzyka, piosenki, rodzina, zwierzątka, angielski, dużo plusów. Mimo, że telewizor
 
Może kup jakieś książeczki ze zwierzętami ale takimi realnymi a nie rysunkowymi. Kiedyś w biedrze kupiłam i młoda szybko z nich się nauczyła wszystkich zwierząt i jak kto robi (żaba,pszczoła,bocian, konik polny, krowa, koza i nie pamietam kto jeszcze był )
Takie pudełka tez są super
Faktycznie muszę też uzupełnić biblioteczkę malucha. A te pudełeczka są super, myślę, że to też będę chciała córce wziąć albo podszepnę lepiej komuś kto do nas wpadnie i będzie pytał co kupić, bo to niedrogo wychodzi 😉
 
popatrz sobie na arkę z dumel. Można kupić używaną. Można ciągnąć za sznurek, puszczać melodyjki, wierszyki, odgłosy zwierząt, bawić się figurkami zwierząt, wkładać jako sorter w odpowiednie miejsca. Albo traktor dumel, który jeździ też że zwierzątkami. Nie pamiętam tylko czy jest przełączanie na angielski. Wiem, że jest wersja polska lub angielska. Ale jak chcesz, by dziecko posłuchało się z angielskim, to na you tube poszukaj cocomelon. Moje dzieci za tym przepadaja. To muzyka, piosenki, rodzina, zwierzątka, angielski, dużo plusów. Mimo, że telewizor
Ooo to muszę koniecznie sprawdzić, brzmi świetnie! 😁 Zapisuję sobie na mojej liście koniecznie ☺
A Cocomelon i tak swoją drogą jest naszą asekuracyjną bajką do czynności, gdzie inaczej się nie da 🙈🤷‍♀️ jak obcinanie paznokci czy nebulizacja, którą ostatnio musimy robić po 3x dziennie 🙈
 
Mhm brzmi dobrze 😉, ale czy ma wersję z jęz. ang? Wcale nie przeczę, bo to pewnie super zabawka, ale chyba tym razem szukamy konkretnie tego typu podobizn zwierzątek takich bardziej gospodarskich albo kota/psa. Córka bardzo polubiła te zwierzaki 😊
Niestety, tylko polski.
Mam pytanie odnośnie sowy. Ona jest w sklepie stacjonarnym, czy jakoś przez internet trzeba ja zamówić?
Ja kupiłam stacjonarnie. Pierwszy lepszy link z allegro https://allegro.pl/oferta/edukacyjna-madra-sowa-opowiada-bajki-spiewa-polski-12791741935
Moja coś takiego lubiła. Jak bratanek dostał a miał 2 latka ona roczek to bardzo jej się podobała i tez kupiliśmy.
Dotyka się danych rzeczy i wydają dzięki, kolory, części ciała, np mówi czerwony-truskawka jest czerwona
Wiec dziecko się uczy. Są różne tryby można zmienić język na angielski
Też chciałam to polecić, ale to od trzech lat jest bodajże, choć myślę, że jak się roczniak nauczy to da radę 😊
Ile mi osób polecało już tą sowę z pepco! Jednak na mnie na pierwszy rzut oka nie zrobiła jakiegoś wrażenia wow
Na mnie kiedyś też nie, a ktoś mi tu na forum też polecał. Ale kiedyś nie wiedziałam, co kupić na szybko dziecku kuzynki i wzięłam sowę. Powiedziała mi potem, że jest świetna, ma piękny głos i że mojemu synkowi trzeba też kupić 😄 więc wzięłam ostatnio i fakt, podoba mu się. Najbardziej pchanie paluszków w jeżdżący mechanizm 😂🤣
 
reklama
Zerknij na zabawki od mamaginekolog. Ja w tym roku chcę dzieciakom na święta kupić Albika i zależnie od wieku książeczki/puzzle do niego.

Albik bardzo mi się podoba 😍😁 i jestem jak najbardziej na tak, ale jeszcze nie na tym etapie. Jednak to zabawka dla starszych dzieci, planujemy wręczyć właśnie 3-letniemu bratankowi na prezent świąteczny, myślę że dla roczniaka to jeszcze nie będzie zrozumiałe, ten cały mechanizm z długopisem.
 
Do góry