reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki dla rocznego dziecka

Destino polecała arkę dumel, i potwierdzam ze jest super, mamy i ma dużo funkcji. A wgl najulubieńszą zabawką plastikową, z wciskaniem guzikow to domek dumela! Ale kosztuje 300zl, choć moim zdaniem warto :D tak tylko mówię przy okazji, zbliża się sezon :p
 
reklama
Traktor z dumela mamy, języka się nie przełącza. On w ogóle włącznika nie ma 🙈
Może pilot z Fisher price? My mamy ang wersję, mój synek go lubi. Powtarza 'jelloł', 'ziroł' i 'ejt' 😄
Jest też taki domek-książeczka z clementoni, on to ma z 4 języki chyba. I śpiewa o farmie, zwierzątkach. https://allegro.pl/oferta/mowiaca-ksiazeczka-edukacyjna-farma-pl-clementoni-10969289868
Ojej ale synuś pięknie powtarza 😍 A z ciekawości zapytam w jakim wieku zaczął łapać angielskie słówka?
Pilot ciekawy drobiazg, ale chyba bardziej zaciekawiona jestem tym domkiem-książeczką z clementoni, wow i nawet 4 języki ma 😊 Zaraz za Arką Noego jest na mojej liście, dzięki!😍 Będę miała nad czym myśleć 😜
 
Destino polecała arkę dumel, i potwierdzam ze jest super, mamy i ma dużo funkcji. A wgl najulubieńszą zabawką plastikową, z wciskaniem guzikow to domek dumela! Ale kosztuje 300zl, choć moim zdaniem warto :D tak tylko mówię przy okazji, zbliża się sezon :p
@DropKick a czy mogłabyś pokazać na zdjęciu tę Arkę? Jestem ciekawa jak duża ona jest względem dziecka, bo na zdjęciach z neta ciężko to sobie wyobrazić 😉

Domek też jak najbardziej extra! 😊
 
@DropKick a czy mogłabyś pokazać na zdjęciu tę Arkę? Jestem ciekawa jak duża ona jest względem dziecka, bo na zdjęciach z neta ciężko to sobie wyobrazić 😉

Domek też jak najbardziej extra! 😊
jest w sam raz. My już sprzedaliśmy i teraz żałuję, bo dopiero na tym etapie dzieci by skorzystały. Jeśli chcesz fajna zabawkę bez gadania to polecam drewniane zabawki w stylu
Zwróć uwagę na konkretny model. Tu masz manipulacje ręką nie samo wkładanie. Najważniejszy jest ten jak śrubka na wkręt
Albo
Tego typu kostki. To zajmuje malucha na trochę i jest duże. U nas była też kostka dumel z dźwiękiem i kolorami, ekstra się sprawdziła
Wszystko można kupić używane w niższych cenach. To wszystko są zabawki, które mają działanie terapeutyczne, bo tylko takie miałam w domu. Dopiero teraz zabawki stają się zabawkami.
 
jest w sam raz. My już sprzedaliśmy i teraz żałuję, bo dopiero na tym etapie dzieci by skorzystały. Jeśli chcesz fajna zabawkę bez gadania to polecam drewniane zabawki w stylu
Zwróć uwagę na konkretny model. Tu masz manipulacje ręką nie samo wkładanie. Najważniejszy jest ten jak śrubka na wkręt
Albo
Tego typu kostki. To zajmuje malucha na trochę i jest duże. U nas była też kostka dumel z dźwiękiem i kolorami, ekstra się sprawdziła
Wszystko można kupić używane w niższych cenach. To wszystko są zabawki, które mają działanie terapeutyczne, bo tylko takie miałam w domu. Dopiero teraz zabawki stają się zabawkami.
Ooo dzięki za polecajki 😍 Tak się składa, że kostkę edukacyjną ze Smiki już mamy, taką samą tylko inny kolor 😁 Córka za nią przepada i potrafi nawet i z godzinę sobie wrzucać do sortera czy koraliki przerzucać na tych drucikach, mega sprawa. Takie sortery drewniane w duchu montessori już też mam na oku, ale tę zaproponowaną przez Ciebie też sobie dodam do ulubionych, dzięki! 😍 Takich rozwojowych zabawek nigdy dość!
 
popatrz sobie na arkę z dumel. Można kupić używaną. Można ciągnąć za sznurek, puszczać melodyjki, wierszyki, odgłosy zwierząt, bawić się figurkami zwierząt, wkładać jako sorter w odpowiednie miejsca. Albo traktor dumel, który jeździ też że zwierzątkami. Nie pamiętam tylko czy jest przełączanie na angielski. Wiem, że jest wersja polska lub angielska. Ale jak chcesz, by dziecko posłuchało się z angielskim, to na you tube poszukaj cocomelon. Moje dzieci za tym przepadaja. To muzyka, piosenki, rodzina, zwierzątka, angielski, dużo plusów. Mimo, że telewizor
@Destino a może Ty dysponujesz zdjęciem jak ta Arka wygląda na żywo??? 😉
 
reklama
Do góry