reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, zabaweczki

reklama
Paula my też mamy tego szczeniaczka uczniaczka i Marcel średnio jest nim zainteresowany:baffled: Synek mojej koleżanki to nawet się jego boi:szok: Ale Julce może się spodoba:tak: Wkońcu każde dziecko jest inne i ma inne zainteresowania:-)


Książeczki też mamy twarde i Marcel często je czyta hihi, przewraca strony i gada sobie coś pod nosem:-D
 
super watek !!!!
a ja powiem wam ze małej do buta kupie a raczej kupimy odkurzacz taki zwykły a mianowicie ona uwielbia jak ja odkurzam i jak ostatnio bylismy i T siostry a ona ma 4 l córe i miała taki odkurzacz mówie wam jak Oliiwcia nim sie bawiła szorowała po podłodze ze odkurza hihihihih myslałam ze za dorosła rzecz dla niej ale tak pieknie sie bawiła ze jej kupimy no i ksiazeczki tez
PAULA swietny ten osiołek
 
u nas ulobiona ostatnio zabawka jest ......... pusta puszka po piwie :szok::szok:. Musialam jedna umyc zeby nie smierdziala i maly ja lubi po podlodze tutlac :-D:-D
 
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
ale jaja:-D:-D:-D
Jutrzenko przyznaj sie, ze tyle ich leży na podłodze i Kuba ma codziennie dużo nowych zabaweeczek....heheh:-D:-p
 
reklama
Do góry