reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, zabaweczki

reklama
Łukasz zrobił sobie zabawkę z dekodera cyfrowego polsatu, ja go ciągle odciągam a on dalej się do niego pcha i stuka i robi "klep klep" a i jeszcze lubi bawić się fotelem obrotowym. Jak M. siedzi na fotelu to mały do niego podchodzi i tak go szrpie za koszulę jakby chciał go zdjąć z tego fotela.:-):-D:-)
 
fajny ten stolik

a my dostaliśmy dzis te organki hehhe jak na zabawkę za 20 zl to niezłe całkiem duzo melodyjek odgłosy zwierzątek chociaż miś ryczy jak żaba:-D mały cały dzień se nia bawił naciskał guziczki grał sobie fajnie:-D
 
Alex fajny ten stolik :tak::tak:

A ta zabawka co kiedys Sylwia kupila ta taka drewniana to w katalogu Reala jest w ofercie swiatecznej i kosztuje chyba 90 jak dobrze pamietam.

A Paula i jest uczniaczek za niecala 100 (chyba Ty chcialas dla Julki??)
 
ja mam uczniaczka i juz mu ucho nie dziala :) ale Gajuters bardzo go lubi chociaz jest troche zapomniany ostatnio bo najbardziej ulubiona jest zabawka taki garneczek na klocki. wkladam jej tam ile sie zmiesci i co mam pod reka i ona ma zajecie bo wyjmuje :)) polecam!!
mamy tez takiego slonia do ktorego wklada sie klocuszki wiem ze z tej serii jest tez zyrafa i to Gajutek tez bardzo lubi bo ma sznurek i jak go pociagnie to zabawka zaczyna grac a klocuszki maja w srodku figurki i grzechocza.
ksiazeczki to z sylwia mamy te same ( dostalam juz nastepne z serii ) z twardymi stronami i Gajutek czesto je oglada i uwielbia bo na kocu sa lusterka i za kazdym razem ja zaskakuje ze widzi sama siebie :)
ale najbardziej Gajutek uwielbia jedzic na skuterze!!! tatus ja wozi i oboje sa bardzo zadowoleni!! mowie wam super to wyglada a ona nie chce na koniec puscic kierownicy nawet.
 
Ostatnia edycja:
Alex tylko nie zamawiaj u tego sprzedawcy ;-) Ja się bujałam ze zwrotem kasy z tej firmy prawie rok czasu więc naprawdę nie polecam.
 
reklama
Do góry