reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, zabaweczki

reklama
O ten jest fajny Sylwia :tak::tak:
A w Polsce, dlatego, ze ja i tak co drugi miesiac jezdze i w zasadzie wychodzi na to ze zyje na 2 domy. W Polsce Oliwier ma swoje zabawki , swoj wozek, swoje lozeczko i posciel, krzeselko do karmienia etc....A tu i tak ma swoje. Wiec kiedy tam jade na 2 tygodnie albo dluzej, to niech ma czym sie bawic...
 
A mojemu dziecku dobra ciocia kupiła krzesełko uczydeło.....jutro mąż przywiezie to Wam powiem czy warto to mieć....bo nawet nie wiem czy Krzysiowi sie spodoba....moze jest na to troszkę za mały....zobaczymy:tak:
 
Dota no wlasnie jak zabawka??

A u nas przebojem na kilka minut zeby mama cos zrobila jest ostatnio pudelko pelne spinaczy do bielizny :-D:-D:-D
 
reklama
no własnie....skąd ja to znam z tymi pudełkami:tak:

Cholercia to krzesełko jeszcze u cioci.....mąz mi wczoraj nie pojechał....ale dziś juz zapowiedziałam, ze jedziemy i już!!! tez jestem bardzo ciekawa....tak wiec badzcie cierpliwe...:tak:;-)
 
Do góry