reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, zabaweczki

reklama
A ja dzis z Kuba bylam u R brata i jego 1,5 rocznej corki. Ona ma kupe zabawek i duzo innych niz moj. Zachwycony byl pileczkowa zyrafa Fishera (my ja kupilismy tej Majce i chyba i oni kupia Kubie na roczek), poza tym pianinko Fishera tez go ciekawilo :tak::tak::tak:, ogolnie byl zadowolony a Majka jak go widzi to smieje sie w glos a on tez sie cieszy :-D:-D.
A i jeszcze jaka drewniana kaczka na kiju do prowadzania :tak:. To byly najlepsze zabawki, inne na chwile ale nie taka fascynacja
 
I też niespełna 20 funtów ;-) W ogóle teraz jest naprawdę sporo zabawek w śmiesznych cenach, jak weszłam na stoisko to o bożym świecie zapomniałam :-)
 
kacha ja tez nigdy zabawek nie planuje a zawsze jak tam wpadne to z czyms wychodze :) a ceny maja naprawde niskie.
alex nie boisz sie ze spadnie z tej zebry??
jutrzena a ja wlasnie mam z tej serii co zyrafka tylko slonia i super gajutkowi sie podoba!!
 
reklama
Do góry