reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, zabaweczki

Stefanka- jak 2 razy spadnie , to sie nauczy...:-D:-D
A tak serio, to nie sadze, zeby ta zabawka tak czadu dawala, zeby dzieci na wszystkie strony lecialy...mysle ze bedzie ok....a jak nie, to bedzie mozna kupic ode mnie na allegro wkrotce....:-D:-D
 
reklama
heheh zawsze mozesz uzywac jako kary :))
No i Stefanka- wykrakalas...:-D:-D:-D
Kupilam ta zebre dzisiaj i nawet pierwsza reakcja nie byla najgorsza, ale druga reakcja to juz potok lez....:sorry::sorry:
 

Załączniki

  • patataj.JPG
    patataj.JPG
    77,7 KB · Wyświetleń: 54
  • moja zebra.JPG
    moja zebra.JPG
    84,6 KB · Wyświetleń: 48
Oliś już jest zachwycony ;-) Jak na razie napierdziela w to rękami i nogami :-) Z czasem będzie przy tym chodził. Planuję też na dniach zakup czegoś takiego:
41gP3lZtEcL._SX315_SY375_.jpg


Chciałam też wkleić co planuję na roczek kupić, ale coś nie mogę linków wstawić.
 
Ostatnia edycja:
Fajna ta zabawka. :tak::tak:
Ja wczoraj byłam z Łukaszem u mojej siostry i jej mała ma taką fajną zabawkę coś jak tablica rozdzielcza w samochodzie (nie wiem czy to tak się nazywa) z kierownicą i wydaje dzwięki jak samochód, ma rózne dzwignie wydające dzwięki. Tak się to podobało Łukaszowi że nie mogłam go oderwać. :happy2:
 
reklama
Do góry