reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZABAWY i STYMULOWANIE rozwoju maluszków

Aletka - SUPER TEMAT z tymi zabawami !!!!!
I muszę przyznać, że natchnęłaś mnie z tymi puzlami. Maja bawi się a ostatnio zaczyna też ślizgać po podłodze. Rozłożyłam jej jakieś koce ale w kółko się rozjeżdżają... Muszę koniecznie kupiś te puzle. Fantastyczny pomysł !!!

male34mb.gif



maja.png

 
reklama
Mata - super sprawa. Krzyś tak od ok. 4 miesiąca spędzał na niej dużo czasu, a muszę przyznać że trudno usiedzieć mu w jednym miejscu przez dłuższy czas. Teraz mata służy do zabawyz tatą w chowanego - Krzyś to uwielbia.
Teraz właśnie wprowadzamy do zabawy puzlle.
 
Aletko a wiesz moze gdzie takie puzzle mozna nabyc, oprócz allegro? Bardzo fajne i chetnie bym zakupila. ;D
 
Naur, ja widziałam te puzle w większości dużych sklepów z zabawkami. Też zamierzam je kupić. Tylko nie wiem jaka jest róznica w cenie między sklepem a allegro..

male34mb.gif



maja.png

 
A moj maluch dostal mate jak mial miesiac z kawalkiem, i to bylo fajne, bo nie musialam mu nic wieszac- zafascynowany byl samymi palakami - uwielbial sie w nie wpatrywac. Zabawki dodawalam stopniowo. A od kiedy przewrocil sie na brzuszek , to uwielbial ssac wszystkie szeleszczace uszy i tez grajace kwiatki (Tiny Love) ::) ::)
Dzieki dziewczyny za pomysl z puzlami - rewelka - wyprobuje !
 
witam
puzzle jak najbardziej polecam sa super, ciepło w pupe i w ogóle..
Tylko że później trzeba pilnować bo maluchy biorą części tych puzzli do buźki.Ja poprostu te mniejsze części pochowałam i było oki.
niesety mojej malej juz sie znudzily, schowalam je narazie za miesiac lub dwa wyciągne i będzie miała frajde.
Ja kupowałam w hurtowni po 20zł za 10 sztuk.
pp7pf.jpg


A tak to wyglądało... :)
Pozdrawiam
 
Moniaa, wow jaki kolorowy dywanik..
Powiedzcie proszę czy jak dziecko raczkuje to puzle się nie rozjeżdzają?
Naur - gdzie chodzicie na basen?
dzięki
male34mb.gif

maja.png

 
reklama
Nie puzzle się nie rozjeżdzają :) moja mała raczkowała po nich potem chodziła i wszystko ok. One są dość mocno do siebie do pasowe i trzeba dużo siły aby je rozdzielić:)
 
Do góry