reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy kwietniowych maluszków :))))

kasira u nas dziw tez mala zakumala ze jak siedze to moze z tylu za szyje sie domnie podczepis:tak:

no... u nas dzis tez hicior nad hiciory...pierwszy raz takie emocja ze mala wyla jak ja kladlam do spania bo nie chciala przerwac zabawy...
ze juz sobie radzi z kredkami to jej wyciagnelam po starszych dzieciach taki ministolik do rysowania... format A4 wiec mozna kartke czysta elegancko podczepiac... pojemniczki na kredki i caly blat sie podnosi a w srodku dodatkowe miejsce tez na kartki lub inne pierdulki... mloda zakochana w tym...otwiera ten blat...przeklada kredki z jednej przegrodki do drugiej... rysuje mazaje przesliczne i bedzie artystka :-)
 
reklama
Natalka uwielbia, jak jej robię na plecach "pisze pani na maszynie..." (mam nadzieję, że to znacie :tak::-p:laugh2:), albo sroczkę na palcach, albo "idzie rak, nieborak...". Albo nakrywa się kocykiem na głowę jak ja mówię "nie ma Natalki", a potem jak mówię "jeeest", to ona się odkrywa i śmieje. A kredki..., Natka niestety nadal nie wie, do czego służą :-:)no:. Chyba dla niej za wcześnie...
 
ostatnio mala prawie nie odstepuje na krok notesiku i kredek... zawsze ma cos w raczkach i tak chodzi.. czasem jakas linie narysuje.... czasem taka niezapisana karteczke.... taka jej nowa milosc :sorry2:
 
niczka a w Chorwaci leniuchowalismy 2 tygodnie:tak::-D
ania,kasia to takie dziwne kolko a raczej kwadracik w srodku z takimi majteczkami zeby dtziecko nie wypadlo:tak:sprawdzilo sie super!!!
 
reklama
Do góry