reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy kwietniowych maluszków :))))

mam wierszyk do pokazywania na rączce zaczynając od palca małego:

ten pierwszy - nasz dzidziuś,
a obok - babunia.
największy - to tatuś
a przy nim - mamunia
a to jest - dziecinka mała!
tralalalalala....
a to - moja rączka cała!
tralalalalala



no anetka Twój kubuś to pewnie pierwsz sobie pójdzie:-D
 
reklama
mam wierszyk do pokazywania na rączce zaczynając od palca małego:

ten pierwszy - nasz dzidziuś,
a obok - babunia.
największy - to tatuś
a przy nim - mamunia
a to jest - dziecinka mała!
tralalalalala....
a to - moja rączka cała!
tralalalalala



no anetka Twój kubuś to pewnie pierwsz sobie pójdzie:-D


hania to jest dyskryminacja dziadziusia :blink::cool:
 
SPRAWDZILAM Z GAZETA

nie podoba mi sie ze mala miala w buzi kawalki tej gazety potem i ze ssie ten tusz drukarski :no:

dalam malej zwykla biala kartke papieru do drukarki i jest niezle, widac ze jej sie to podoba, fajnie ja pogiela artystka :tak:
ALE ZOBACZYLAM PO CZASIE ZE MA KAWALKI PAPIERU W USTACH !!!

ZAMIAST TEGO MALA BAWILA SIE DZIS KAWALKIEM DOSC SZTYWNEJ FOLII SKLEJONEJ TAK ABY NIE DALO SIE ZALOZYC NA GLOWE (!!!!!) FAJNIE SOBIE NIA SZELESCILA, ALE SAMEJ JEJ TAK BYM NIE ZOSTAWILA, TO MIMO WSZYSKO MOGLOBY BYC NIEBIEZPIECZNE
 
Anetko a w instrukcji zapewne bylo napisane, zeby zabrac karuzele jak dziecie zaczyna siadac, bo moze za nia ciagnac itd :nerd:
ale co tam przynajmniej nie bedziesz sie zastanawiac czy ja zachowac czy wyrzucic czy oddac dalej. Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo - czy jakos tak:rofl2:
 
M_ktosiu niezły ten filmik...
Tak pod koniec się zorientowałam że nie jest to filmik Anetki z jej zajęć dodatkowych, bo jest tam podobna do niej dziewczyna :szok::happy2:;-):-D eh he eh he
Co prawda nie widziałam uśmiechu na żadnej z tych malutkich twarzyczek, ale zabawy na pewno rozwojowe... Myślę że to chwyt na rodziców raczej .....
 
reklama
:-D:-D:-D no tez zauwazlam te smutne dzieci, ale mi reklama , ale zabawy spoko, mi wystarczy o tym poczytac i zaprosic kogos w odwiedziny do zabawy :-p
choc jak sie nikogo nie zna. tak jak, to to jest wyjscie na fajne spedzenie czasu..

u mnie na kablowie byl taki program gdzie matki z dziecmi chdzily do kawiarnio-bawialni- dzieciaki szalaly na macie a mamy sobie gadugadu przy kawce :-)
 
Do góry