reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy z dziećmi :D

hehe :) Misiek dziś wieczorem po odespaniu już całego bólu w końcu się zaczął uśmiechać. "idzie kominiarz po drabinie" wywołał dziś rechot :)
 
reklama
U nas jak Mati ma humorek, to zeby go rozsmieszyc wystarczy czasem powiedziec "o" i juz rechocze.
Teraz zaczelam mu czytac krotkie bajki i wierszyki. Wiem, ze nic nie rozumie, ale patrzy i usmiecha sie, jak nasladuje jakies postacie. Ale i tak najczesciej chodzi mu o to, zeby wlozyc ksiazeczke do buzi:)

Misia moj maly tez uwielbia samolot.
 
Ja znam te rymowanki, cholernie ciężko jest je kupić, będę próbowała ściągnąć przez Bear Share'a. Strasznie lubię Stuhra i jego głos, może Myszce też przypadnie do gustu.
 
Madzia, mozna sciagnac z tej strony.Ja sciagnelam i nagralam na plyte. maly je uwielbia :) chociaz hitem jest tez piosenka "Dzien Dobry kocham Cie" zespolu Strachy na lachy ;D :D :laugh: mam ja jako dzwonek w telefonie i zawsze jak dzwoni maly rechocze :laugh:

P.S sciagalam przez Emule
 
reklama
Do góry