reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy z dziecmi

Kacper najchętniej bawiłby si z nami przez cały czas. \mało jest chwil, żeby zajął się sam choć czasami się zdarzają. Najlepsza zabawa to jeżdżenie autami. Co przyznam dla manie jest wyzwaniem. Teraz przy Kubie który ma 3 m-ce ciężko jest wygospodarować czas popołudniu na wspólna zabawę zwłaszcza, że młodszy bardzo krótko śpi w dzień. Dobrze, że chodzi do przedszkola to tam ma zorganizowany dzień. W weekendy jak M ma wolne staramy się gdzieś wybywać z domku żeby się ie nudził.
 
reklama
a czy normalne to, że mój dzieciak ma prawie 4 latka i woli się bawić sam, unika rówieśników jak ognia, nie wiem czy to normalne? i jak go przekonać do towarzystwa innych dzieci. Czytałam że niby nie ma się czym martwić (link to artykułu)
ale sama nie wiem...
 
moje dziecko uwielbia bawić się ze mną, zabawy misiami, lalami, wspólne malowanie, wycinanki, kółko graniaste itp. Mało mam pomysłów na takie zabawy a z czasów dzieciństwa pozapominałam :(
 
Do góry