reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki,ah te ząbki...

My mamy juz 7 zabkow (3 na gorze i 4 na dole) i widze ze kolejny zabek nam sie powoli u gory przebija:-) I tez okropnie nie znosze gdy Julka zaczyna zgrzytac zebami:wściekła/y:Az mi ciarki przechodza :/
 
reklama
gratulujemy nowych zęboli u wszystkich dzieciaczków. ja po przyjeździe do domku ujrzałam u Lili dwa kolejne ząbki. druga jedynka górna i pierwsza dwójka. w sumie 5 zębów...
 
GRATULUJEMY zabali:-):-)U nas wychodza jak po grudzie.Biedaczek dalej sie meczy.Co do czyszczenia zabkow, ja myje malemu szczoteczka nakladana na palec i przegotowana woda.Mnie nie przeszkadza jak Lol zgrzyta zebolkami, moze dlatego, ze robi to rzadko:-)Ciesze sie nawet, ze odkryl, ze ma zeby:-DGryzie co popadnie, dzis w ostatnim momencie uchronilam nos:-)



 
Te ząbki u Waszych pociech wyrastają jak grzyby po deszczu :-D U mojej Natusi wychodzi dopiero pierwszy ząbek. Mam nadzieję, że pojawią się wszystkie nim skończy 18-stkę! :-D:-D:-D Zanim nie zaczął się jej pojawiać tej jeden jedyny - uwielbiała mycię dziąsełek :-) Niestety teraz z 1/4 zęba już jest problemik :-(
 
Iwona u nas było podobnie. po prostu teraz omijaj to miejsce lub bardzo delikatnie myj. dziąsełko jest opuchnięte i boli jak wychodzi ząbek. zobaczysz że za parę dni znów mycie będzie przyjemnością...
 
dorotak, nie jestes sama, u mojej malej tez nie chca wyrosnac zabki, a meczymy sie juz ladne pare tygodni , miejmy nadzieje ze i my niedlugo zaliczymy do grona uzebionych maluchow:-):-):-)
 
reklama
Do góry