reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

kupilam specjalny gryzaczek dla zabkujacych dzieci, jest wypelniony zelem i wklada sie to do lodowki i potem dziecko ma ulge od tego zimna
 
reklama
Pysia ja bym się pomarańczową kupą nie przejmowałą, bo to normalne po marchewce. Tak samo jak zielone kupki po herbatkach np. z kopru włoskiego. Kupa po marchewce rzadko kiedy wygląda inaczej. Spokojnie próbuj te deserki. Jedyna zła kupa to kupa spieniona lub ze śluzem - wtedy może to świadczyć, że dzidzi coś do jedzenia nie podpasowało no i że trzeba sie wybrać do lekarza - bo śluz świadczy o czymś niebezpiecznym, że dzieje się u maluszka.
 
Uuuuuuu.....u Kuby z apetytem tez jakoś źle ostatnio:no:, ślini się jak buldog, normalnie kapie mu ciagle z paszczy:happy2:, marudny też jest (tyle ze nie wiem czy to nie przez obskakiwanie go przez całą rodzine naraz:baffled:), no i gryzie wszystko strasznie (odtatnio M chcial za łokiec nawet złapać:eek::-D), gryzak z wodą żuje jak jakis zwierz....Ale zębów nadal nie widze.

Dziewczynki a jesli chodzi o kolejnosc to faktycznie zazwyczaj najpierw dolne......ale odstepstwa od normy tez sie zdarzaja przeciez ;-)
PYSIU - pomaranczowa kupka po marchewce to standard ;-)
 
U nas też myk wszytsko do buziaka,gryzaki też są,kubala wiecznie opluty hehe wszytsko do okoła mokre a żabków nie widać :happy2:
 
Nowy objaw który wyczytałam, ze świadczy o tym, że ząbki idą i który sprawdza się u Oli to - chwytanie się za uszka - Ola wciaż łapie się za uszka.
 
O kurde KASIU - nie zartuj:sorry2: wlasnie Kuba w miejscu kłów ma takie dziwnie napiete te dziasełka.....wczoraj tez smialismy sie z M ze jak mu wyjda to jak wampirek bedzie wyglądał (a kły podobno maja wychodzic po 1, 2 i 4 - jak widac przeroznie to bywa:szok:)
 
reklama
mój młody strasznie za uszy się łapie............ a z tymi kłami...... synkowi koleżanki tak wychodziły...... mały wampirek był
 
Do góry