reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

Witam dziewczyny:)
mam pytanie jak wygladają opuchnięte dziąsełka??nigdzie nie moge znalesc foto, a szczerze mówiąc niepamiętam jak wcześniej wyglądały...
moja córcia dostała jakby szersze dziąsełka, strasznie się ślini i marudzi...

U nas nie były mozno opuchniete, ciagle je tarł, gryzł paluszki,a jak wychodzi zabek to widać białą plamke pod dziąsełkiem, łatwo rozpoznac że to ząbek;-)
 
reklama
I ja dołączę do ząbkujących mam :-D
aluś ma bardzo czerwone dziąsełka u góry (takie aż krwiste), no i jak pamietacie wczorajsze jego gorączkowanie i brak apetytu, to niedługo powinny pokazać się zębiska :)
Spi mi caly czas ostatnio...a slina to już ciurkiem leci i juz nie mam siły jej wycierać, bo to syzyfowa praca :-D
 
Jak to jest z tym ząbkowaniem,bo może ja fakty mylę.....czy to ząbkowanie może występować...jakby to określić ....'okresowo'?? tzn...raz ewidentnie Go boli......ślina litrami cieknie....humor kiepskawy ,płacz i nawet jeść nie chce ...a kilka godzin później uśmiechięty, gaworzący, jakby nigdy nic się nie działo??
pytanie drugie...czy zawsze wychodzą najpierw ząbki z przodu ?? Bo ja mam wrażnie ,że no niewiem na oko 4-ka dolna próbuje się przebić...bo tam dziąsełko jest jakby poważnie wybrzuszone i widzę 'białe'??
 
U nas tak samo wczoraj podwyzszona temp... i brak apetytu smarujemy bobodent mysle ze pomaga....poki co... dziasla rozpulchnione ale bialej plamki chyba nie widze ciezko mu zajrzec bo sie zlosci;-)
 
Proszę bardzo;-)
Obraz 013.jpgObraz 014.jpg
 
Martuś piękne ząbale, będzie uroczo wyglądał :)) U Nas ''cocho-szaaaa'' zębów ni widu, ni słychu ........
 
reklama

rewelacja... u nas caly czas sie nie przebijaja... ja juz nie wiem czemu... teraz na dodatek biale sie zrobily mocnodziasla z przodu..... moze cos nie tak z tymi zebami???
modle sie by miala po mezu..on ma proste a ja na ddole mam 2 jedynki lekko nachodzace na siebie a u gory mam prawa dwojke cofnieto ciut w tyl... nie zmiescila sie w rozstawie.....
 
Do góry