reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

reklama
u nas stan uzebienia zmienil sie juz jakis czas temu ale niedawno dopiero to zauwazylam - okazalo sie ze mala ma cala czworke gorna na wierzchu (wiec juz kolo 2 tyg) i dolna czworka tez sie wyzyna (juz widac co nieco) - czyli stan aktualny - 10 sztuk :)

rybcia a jak u was ? do tej pory dziewczynki szly zab w zab ;-)

kosmi to jesczze sporo przed wami :) my trojek nie mamy :)
 
A muszę się pochwalić że jednak Dominika mam w swojej paszczęce jednego zęba więcej przebił się
czyli lewa gorna chyba 4 nie jestem tylko pewna jaki to ząb bo nie dała sobie dokładnie sprawdzić
 
reklama
U nas jakieś nowe ząbki idą. Trójki wychodzą bezobjawowo na razie, natomiast Ingucha od przedwczoraj grzebie sobie bardzo głęboko w buzi i mam podejrzenia, że to zaczyna się szopka z piątkami, bo czwórki już są. I w nocy dziś kiepsko spała - kwękała przez sen i grzebała sobie w buzi paluszkami.
 
Do góry