• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zachciewajki :)

reklama
ja wczoraj zjadłam pęczek rzodkiewki, dziś kupiłam następny, najlepiej jeść samą w plasterki na chlebku z masełkiem, dziś ją jeszcze na twarożek położyłam:-D
 
rany dziewczyny czy wy tez macie ogromny apetyt? normalnie zawsze jadłam kanapkę max dwie a teraz zjem 4 i mi mało :szok: Aż strach pomyśleć ile znów przytyję...
 
jak siedzę w domu od dwóch dni to jem jak głupia, albo z nudów albo nie wiem z czego, a jak wychodzę, coś załatwiam to momentalnie zapominam o jedzeniu, ale od tego pakowanie mieszkania i inne sprawunki więc może nie będę tak jeść
 
Przez ostatnie dni miałam większy apetyt co jest dziwne , bo jem zazwyczaj mało.
Dziś zachciało mi się pyzy z mięsem , mleko i kawę ,wiec wypiłam Anatola.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry