reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

Hejj dziewczyny! Co tam u Was? Jak tam Wasze starania? Ja zaczynam od marca, czyli od jutra..... ;)
POzdrawiam Życzę powodzenia!!!!
 
reklama
Cześć kobietki, jak już pisałam, ja też startuję w czerwcu . Jednak co z tych planów wyjdzie tego nie wie nikt, bo mija już prawie 10tyg. kiedy straciłam ciążę, a tu ani widu ani słychu po @... W piątek idę do lekarza po tabletki na wywołanie no i może coś się w końcu ruszy. Ach, my kobiety mamy te problemy... :) Pozdrawiam Was wszystkie bardzo gorąco, Barbara.
 
Hej :)

Tiramisu zazdroszczę Ci :) My chcemy pojechać jeszcze na wakacje i dopierp :)

Barbara - mam nadzieję, że bedzie dobrze i @ szybko zawita - czekamy na info
 
Skąd jesteście. My z Krakowa.
Robicie jakies badania przed rozpoczeciem starań. Ja robiłam sobie testy czy przechodziłam różyczkę (przechodziłam, więc się nie szczepię), jestem w trakcie szczepien na żółtaczkę typu A i B. To chyba tyle. Od kwietnia zamierzam brać kwas foliowy.
 

cześć Idalka, ja za kilka dni kończę 33 lata. Mam 9-letniego synka Błażeja, no i już czas najwyższy na kolejne potomstwo ! :) Pozdrawiam, Barbara.

Basiu, synek będzie pomocny przy drugim maluszku :)
 
Dziewczyny pomozcie prosze.....

Zalamalam sie jeszcze bardziej...Co ja mam zrobic.?? :( Od miesiaca biore Norprolac na zbicie prolaktyny no i po owulacji ( przynajmniej mam nadzieje ze wystepuje u mnie) biore luteine. Napisalam przedwczoraj ze dolaczam do marcowych staran bo dostalam @. Ale to nie jeste to. Poprostu plamilam a wczoraj sie skonczylo przestalam zupelnie . Dzis znowu plamie. A bole jak przy miesiaczce. Co ja mam myslec????? Tlumaczylam sobie ze nie ma fasolki po lutowych staraniach ale przynajmniej Norprolac zaczal dzialac i dostalam @ o czasie- w termnie i ze w marcu sie napewno uda.. A teraz juz nie wiem;-((((. Jak mam sobie policzyc marcowa owulacje ???????????????????? i co to w ogole jest to plamnienie z przerwami????
Prosze napiszcie cokolwiek bo zalamalam sie strasznie...Ryczec mi sie chce..
 
Aha Majeczka! Dziś pocieszała mnie koleżanka w pracy, że na początku ciąży też miała plaminia, brzuch bolał ją jak przy @ i nie miała żadnej nawrażliwości piersi. Mówiła, że w ogóle czuła się normalnie jak by miała dostać @, a okazało się że jest w ciąży. A testy też często są zawodne. Trzymaj się.
 
Cześć Dziewczyny , jeśli chodzi o moje przygotowania, to już teraz przyjmuję witaminy, co do kwasu foliowego to już sama nie wiem- przyjmowałam go przed moją ostatnią ciążą i przez pierwsze trzy miesiące, a efekt był taki jaki był (już wcześniej o tym pisałam ). A co do badań, to wlaśnie dziś robiłam wyniki na tarczycę ( jej nadczynność ma ścisły związek z obumarciem ciąży i poronieniem ), jutro je odbieram ; no i przed planowanym zajściem w ciążę zrobię sobie badanie na toksoplazmozę, bo mam w domu kotka.
 
reklama
Witam wszystkich starających . Ja z mężem również zaczeliśmy starania o dzidziusia -drugiego ,bo mamy już śliczna dziewczynke . Teraz marzy nam się chłopczyk-ale najważniejsze aby dzidziuś był zdrowy.Starania zaczeliśmy pod koniec lutego,mam nadzieje że  wszystko będzie o.k i nie będziemy musieli długo czekać. Starania zaczeliśmy przed miesiączką ,bo to podobno  metoda aby począć chłopca -jeśli ktoś ma jakieś ciekawe informacje na temat zaplanowania płci dzidziusia to  jestem zainteresowana.Pozdrawiam i życze sukcesów z "fasolkami."
 
Do góry