reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

Kasiu - DZIĘKUJĘ !!! :) :) :). Jeśli chodzi o najwcześniejsze objawy ciąży, to u mnie obserwowałam niesamowitą senność w ciągu dnia oraz dużą tkliwość i ból piersi ( taki inny niż przed @ ), do tego stopnia, że chciałam zapisać się na mammografię ( nie zrobilam tego, bo już zakładałam możliwość ciąży ); a dzialo się to już kilka dni po poczęciu.
 
reklama
Kasiu,
Basia ma racje wiekszosc kobiet odczuwa bol piersi, czasem zawroty glowy i wzmozona sennosc , zmeczenie. Kolejny objaw choc nie jest to zasada to utrzymujaca sie powyzszona tempka nie opadajaca po owulacji. niektore dziwewczyny pisza o wyskakujacych pryszczach i przedmiesiaczkowym plamieniu. wiem to bo ostatnio wedruje od forum do forum i czytam o tych wszystkich objawach w nadziei ze to co ja czuje to wlasnie wczesna ciaza. 3 dni temu 2 kreski ale jedna baaaardzo blada, dzis 2 test i nawet sladu po rozowej kreseczce...Ale wiesz co czasem to mi sie wydaje ze dostaje obledu...Chec posiadania dziecka zdominowala moje zycie...I czasem sie tego naprawde boje....
Pozdrawiam...
 
Hej! Ja już straciłam nadzieję na lutową ciąże i dołączam się do marcowych staraczek w 100%. Mam nadzieję, że tym razem się uda! Miałabym super prezent na urodziny, bo urodziło by się maleństwo na początku grudnia! Już sama trzymam za siebie kciuki i za Was wszystkich też! Czy ktoś wie jak liczyć dni płodne jak @ dostało się po 6 dniowym plamieniu? Jakoś to uwzglęnić? czy nie? Sama już nie wiem... ratujcie!
PS Majeczka nie poddawaj się jak były 2 kreski to może jeszcze nie wszystko stracone?! Może zrób sobie badanie krwi na beta hcg? Trzymja sięjeste śmy z Tobą. Pa :D :D :D :D :D :D :D :D
 
Kasiu! Możemy sobie podać ręce. Jestem Twoją koleżanką po fachu. Nauczam niemieckiego w liceum profilowanym. Długo już pracujesz jako psorka? Pozdrawiam Cię serdecznie. życzę udanego weekendu.....
 
Witam wszystkie starające się!
My postaralismy sie właśnie pierwszy raz w zeszłym miesiącu mysląc, że to i tak nic nie da tak szybko..wszystkie moje kumpele czekały po 6-7 miesiecy.. i uwaga okres spóźniał mi sie już tydzień... piersi bolą mnie niewiarygodnie...bałam sie zrobic test.. dzis zrobiłam..UWAGA !! dwie kreski...jestem w ciąży?!? nie mogę w to jeszcze uwierzyć..uwierzę jak mi lekarz powie...ale juz się bardzo cieszę.. i Wam życzę powodzenia.. :)
 
Witam Was wszystkie :angel:Nie było mnie tu kila dni .Gratulacje dla Was Wszystkich kobietki ,którym się udało szczęśliwe zafasolkowanie .Mam nadzieje ,że mi w tym miesiącu też się powiedzie.Właśnie zaczyna się pora kiedy powinnam dostać @ żyję nadzieją ,że jej nie będzie.To dopiero pierwszy miesiąc ,kiedy zaczeliśmy z mężem starania o drugie dzieciątko-ale mogło by się udać. Starania z pierwszym dzidziusiem trwały ponad 4-miesiące , a teraz nasza pocieszka ma już 5-lat.Dwa i pół miesiąca temu przerwałam tabletki ,i zaczełam brać kwas foliowy ,więdz przygotowałam się na przyjście fasolki,chyba dość odpowiednio-czekam z niecierpliwością aby zamieszkała w moim brzuszku.Było by super gdyby był to chłopczyk,bo dziewusie już mam.Ale najwazniejsze aby dzidziuś byl zdrów jak rybka ;D Pozdrawiam i życzę dużo ,dużo marcowych fasolek :-*
 
Cami GRATULACJE!!!!
Z Twoim szczęściem musisz nam tu wysłać jakieś ciążowe fluidy!!!! Może w tym miesiącu nam się uda! ;) :)
 
reklama
Witajcie po raz drugi... Dzięki wszystkim za gratulacje ..nie spodziewałam się, jest mi bardzo miło usłyszeć ciepłe słowa... wysyłam fluidy i trzymam kciuk za wszystkie..buziaczki i powodzenia.
 
Do góry