reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

Czesc Basiu jak @?

Napisz moze cos o sobie, co porabiasz. Ja narazie nie pracuje. Jestem w domku z synkiem i jesli bedzie druga dzidzia szybko pracy nie poszukam:)
 
reklama
Dziekuje za mile slowa powitania i rady :) Turbulencje nie przechodza, w ogole mi sie nie chce jesc,mdli mnie okropnie... Ja az przebieram nozkami,zeby sie dowiedziec "czy to juz"!!! Tylko ze w kalendarzu babyboom wyczytalam, ze test zrobiony za wczesnie moze byc falszywie ujemny i teraz to juz w ogole jestem zakrecona jak sloik sledzi. oj... jak juz moja ciekawosc siegnie zenitu ( i mdlosci) to po prostu pobiegne do apteki po test i juz!!! POZDRAWIAM SERDECZNIE BAJECZNIE aga
 
Dzieki Basienko, masz racje powinnam zadbac o siebie. Z tym spaniem to ciezko u mnie, bo potrafie nieraz pracowac non stop,spiac po 4 godz. na dobe, a jak juz mnie zmorzy to nawet 16 godzin... :-[ jakos zyje tak "nieregularnie" ... (a @ jak w zegareczku- tylko dlaczego jeszcze nie mam mojej fasolki, mimo staran od sierpnia 2004? ) Ale moze teraz mi sie uda. Jak juz nie wytrzymam to polece po test i juz. POZDROOFKI :) FOR ALL aga
 
Witam !!!
To jest nasz pierwszy cykl "staran"... Ja juz bym chciala byc w ciazy. Nasz syn dopomina sie o rodzenstwo, a przed nami jeszcze dluga droga. Pozdrawiam ; O0
 
Hej Margolis :) O badaniu krwi nie pomyslalam, dzieki za podpowiedz. Moj maz juz sie nie moze doczekac,tak samo jak ja- i ciagle pyta mnie "czy juz cos wiem". Staramy sie juz od sierpnia, czyli 8 m-cy, moze teraz sie wlasnie udalo? Na pewno podziele sie radosna wiadomoscia, jak juz bedziemy wiedzieli ::) POZDROOFKI FOR ALL :)
 
Cześć!!!

Trochę mnie tu nie było i ile nas przybyło!!! Witam wszystkie nowe przyszłe mamy :D :D :D

Nadal się "staram" bo dziś przyszła wstrętna @ :mad: :mad: :mad: Rano byłam taka zła jak jeszcze chyba nigdy dotąd :mad: :mad: :mad: Ale już mi przeszło. Trudno choć smutno :( :( :( Mam nadzieję, że w końcu te nasze starania nam wszystkim zaowocują ślicznymi, zdrowymi Bobaskami:( Ech, ale to życie uczy nas cierpliwości...

Miłego dnia!!! Pozdrawiam wszystkich :) :) :)

Kasia



 
Hej!!!

Tiramisu- moja imienniczko i koleżanko po fachu ;) Zapomniałam odpowiedzieć Ci na pytanie- trochę mnie tu nie było :-[ Uczę pierwszy rok, w zeszłym roku skończyłam studia i jestem nauczycielem - stażystą dopiero :( Ale nie jest źle. Mam bardzo dobrą dyr., która sama każe mi jak najwcześniej urodzić dziecko, żeby potem spokojnie robić awans :) Złoty człowiek :D A jak jest u Ciebie? Który rok pracujesz w zawodzie? I w ogóle jak twoje sampoczucie i starania? Trzymaj się ciepło :)
Pozdrawiam gorąco!!!
Kasia
 
[color=Purple]Witam Cię Kasiu serdecznie!
W takim razie życzę Ci dużo satysfakcji z pracy nauczyciela oraz błyskawicznego zafasolkowania... :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Trzymam kciuki. Pozdrawiam Cię serdecznie.
P.S. Jak będziesz kiedyś miała czs i chciałabyś pogadać to napisz do mnie!!!gg 8591168[/color]
 
reklama
CZEŚĆ

MAM GRYPĘ ,TEMP. 38c I NIE WIEM , CZY MOŻEMY SIĘ TERAZ STARAĆ , CZY LEPIEJ ODCZEKAĆ ZWŁASZCZA , ŻE DZISIAJ JEST TEN NAJLEPSZY DZIEŃ NA (OWULACJA).

DZIĘKI ZA POMOC
 
Do góry