reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

Ja na Twoim miejscu bym poczekała, nigdy nie wiadomo tak do końca jaki wpływ może mieć grypa na początek ciąży. A zdrowie Maluszka najważniejsze !!! A swoją drogą to Wam zazdroszczę, że już możecie brać się do dzieła, ja muszę jeszcze swoje odczekać... Pozdrawiam, Barbara.
 
reklama
Cześć Idalko ! :) Niestety @ nie zjawiła się :( .Już nie wiem , co mam o tym myśleć. Chciałam od czerwca już działać, ale jak tak dalej pójdzie, to może z końcem roku... 31 marca jestem zapisana na USG ( jeśli nie dostanę @ ). To tyle o zdrowiu. A teraz kilka zdań o sobie : mieszkam w Gdyni , mam kochanego męża, synka Błażeja ( 9 lat ) no i kota :). Pozdrawiam :) Barbara
 
dziewczynki mam problem...

W tym tygodniu POWINNA nadejsc moja owulacja ale...mam wrazenie ze jakies paskudztwo sie przyczepilo . chodzi mi o uplawy sa bialawe i nie wiem czy to normalne czy nie. czy to jakis paskudny grzybek sie przyplatal..;-( stosuje clotrimazol w kremie na wszelki wypadek ale boje sie ze jak wezme tabl. dopochwowe to nie zauwaze sluzu tego plodnego noi moj sluz bedzie wrogi dla plemniczkow...;-(( Co radzicie???
A tak chcialam sparwdzic te testy owulacyjne....
 
Basiu mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze.
Wczoraj moj synek skonczyl dwa latka wiec z tej okazji kupilam sobie Folik i od dzis go lykam :) Wspaniale uczucie:) Nie moge sie juz doczekac staran.
 
Hej! Ja już sama nie wiem co u mnie z owulacją przez te ostatnie zawirowania. To chyba jakaś złośliwość, że od ponad roku miałam @ jak w zegarku a teraz gdy zaczęłam się starać wszystko się pokręciło, że sama już nie wiem... Smutno mi... :( :( :(
 
reklama
Margolis....

Nie zalamuj sie...Moze sproboj z testami owulacyjnymi..ja do tej pory nigdy tego nie robilam i zawsze myslalam ze nie mam owulacji..;-( a dzis sprobowalam ot tak ( jeden cykl na probe) i wyszedl mi test pozytywny -to juz cos...a jak twoje tempki? Moze o te cos powiedza o twojej owulacji?
Powiem ci ze ja mialam mialam @ dni jak w zegarku 4 dni w 31-32 dniu cyklu...Od kiedy zaczelam sie starac cykle sie rozregulowaly i wydluzyly..;-(( Dlatego postanowilam kupiC testy...Poczatkowo niekupowalam bo bylam sceptycznie do tego nastawiona i nie wierzylam ze mam owulacje zwlaszcza ze mam hiperprolaktemie i podejrzenie o PCO..;-((. Ale jak zobaczylam 2 krechy to mi lepiej...I tego sie trzymam

Pozdrawiam i zycze optymizmu i zafasolkowania..
 
Do góry