reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

Witaj,
Znowu zima :(
Mam nadzieję, ze bliżej czerwca i lipca przybędą nowe dziewczyny, a jesli nie to same damy radę :)
Jesli mozesz to napisz dlaczego bedziecie starać się w czerwcu. My mielibysmy ochotę już, ale chcemy pojechac na wakację do Grecji, więc czekamy.
pozdr
 
reklama
Czesc dziewczyny. Ja po sasiedzku ze staran czerwcowo-lipcowych. Trzymam kciuki

Jesli chodzi o pierwszy objawy to mi przy pierwszej ciazy ciagle sie odbijało i miesiaczki nie dostałam! To chyba dosc nietypowy objaw.
 
Cześć Idalko ! Muszę czekać do czerwca z tego względu, że w grudniu miałam ciążę obumarłą i te pół roku to z medycznego punktu widzenia to taki czas na regenerację organizmu i uregulowanie cylku. A tak na marginesie, to mija już 10 tygodni, a jeszcze nie dostałam @. Trochę się martwię, bo to już przesadnie długo. Jeśli do jutra nie dostanę, to idę na zastrzyk na wywołanie. A jak po tym jeszcze nic, to na USG. Ale może wszystko będzie ok. Pozdrawiam,Barbara.
 
Witam wszystkich!!!
Ja tez "staram sie" o drugie dziecko. Bardzo bym chciala juz byc w ciazy. To jest nasz pierwszy cykl staran. Za pierwszym razem poszlo gladko. Moj syn skonczyl 2 lata. Teraz zobaczymy. Trzymama kciuki z nasze "proby" ...
 
No to mamy kolejne uroczyste powitanie :)-Witaj Haniu !Oby wszystko szczęśliwie Wam się udało ! Będziemy wszystkie kibicować .
 
Czesć Haniu-ja także zaczełam z mężem starania o drugie dzieciątko ,ale pierwsza próba się nie udała,bo właśnie wczoraj dostałam @ ,ale to był pierwszy cykl mam nadzieje ,i życzę z całego serca aby Tobie i wszystkim pozostałym kobietkom poszło lepiej.Więc w drugiej połowie zaczynam ponownie starania. :laugh:
 
WITAJCIE KOBIETKI! :)forum jest rewelacyjne, czytajac wszystkie Wasze rady po prostu poczulam sie jakbym miala kolo siebie wielu serdecznych przyjaciol :D my tez mocno sie staramy, w czerwcu 2004 odstawilam tabletki po 6 latach brania. Na razie nic...cisza.Najpierw to co m-c robilam test, potem juz nie a kazda@ to byla dla mnie totalna zalamka :( Teraz podeszlam do sprawy troszke inaczej: po prostu, kiedy sie kochamy skupiam sie na przyjemnosciach ::) a nie na pragnieniu "zrobienia dzidziusia". Tak na marginesie, to zastanawiam sie, czy to moze juz , bo naprawde ciagle bym spala(jak dzis,dlatego teraz pisze,bo sie obudzilam), mam okropne turbulencje...wprawdzie bez wymiotow, ale strasznie mnie mdli, metaliczny posmak w ustach(wczesniej tego nie bylo) , ciagle chodze zmeczona... Poradzcie mi czy juz robic test,bo@dopiero za 10 dni. Dolaczam do starajacych sie! ;D POZDRAWIAM WSZYSTKIE KOBITKI,mamusie i nie tylko :)
 
Cześć Aga, no no ,masz chyba bezsenne noce skoro o 4.33 nad ranem zasiadasz do komputera :laugh:. Myślę, że z testem powinnaś poczekać spokojnie te 10 dni. Ale już teraz- zakładając możliwość ciąży- dbaj o siebie ! Pozdrawiam, Barbara.
 
reklama
Cześć Aga-witam w naszym gronie-wydaje mi się, że po objawach jakie opisujesz to chyba właśnie to na co czekasz Ty i my wszystkie-ja osobiście zrobiłabym teścik ,ale tylko dlatego,że jestem strasznie niecierpliwa.Trzymam za Ciebie kciuki.
 
Do góry