reklama

zaczynam starania...

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez Idalka, 25 Luty 2005.

1. Idalka

Idalka Aktywna w BB

Może ktoś się dołączy ??

2. katarina

katarina Początkująca w BB

WITAM IDALKO!
    JA JESTEM GORSZA- DOPIERO KOLO SIERPNIA. :(
    TO BEDZIE NAJDLUZSZY ROK W ZYCIU...OBY W KONCU SZCZESLIWY!!!!
    KASIA

3. reklama
  4. Barbara

Barbara Gość

Cześć Idalko ! No to pójdziemy krok w krok :). Ja też startuję w czerwcu ( oby szczęśliwie ). Pozdrawiam, Barbara.

5. tiramisu

tiramisu Zaciekawiona BB

Witam wszystkich starających! Życzę powodzenia w najbliższym miesiącu, żeby wszystkie starania zaowocowały fasolkami....
    Trzymam kciuki za wszystkich już starających się i za tych którzy dopiero zaczną się starać tak jak ja...

6. Idalka

Idalka Aktywna w BB

Widajcie dziewczynki :)
    Katarina - ja zacznę pewnie w lipcu ale na sierpień pewnie się przeciagnie :)
    Barbara - mam nadzieję, ze damy radę.

Napiszcie cos o sobie. Ja mam 29 lat i prawie dwuletniego synka Sebastianka.

pozdrawiam

7. Barbara

Barbara Gość

cześć Idalka, ja za kilka dni kończę 33 lata. Mam 9-letniego synka Błażeja, no i już czas najwyższy na kolejne potomstwo ! :) Pozdrawiam, Barbara.

8. Majeczka

Majeczka 30-tki , przyszłe mamusie

Witam..
    mimo ze jestem naprawde zdolowana bo wlasnie nadeszla @ to chyba sprobuje... chociaz tak szczerze mowiac trace nadzieje...Boje sie znowu rozczarowan...Boje sie ze chociaz zbilam troche prolaktyne ale zaraz znajdzie sie cos nastepnego i znowu nici z fasolki....Nie potrafie spojrzec na to z usmiechem....
    Ale zycze wszystkim udanych fasolek po macowych igraszkach...

pozdrawiam

9. tiramisu

tiramisu Zaciekawiona BB

Majeczka! Trzymam mocno kciuki, ażebyś i Ty pod koniec marca była szczęśliwa z powodu malutkiego lokatora w Twoim brzuszku. Trzymaj się mocno. Pozdrawiam serdecznie.

10. reklama
  11. Margolis

Margolis Wrześniowe mamy'06

Hej! Jak mi w tym miesiącu definitywnie nic nie wykaże to w marcu podwajam wysiłki! :laugh:

12. tiramisu

tiramisu Zaciekawiona BB

Margolis! W takim razie życzę bliźniaków! Powodzenia!!!! :)

Poleć forum